Horoskop na wrzesień 2016 dla Wagi

Wenus przebywająca w Waszym znaku do 23 września obdarzy Was wdziękiem, umiejętnością nawiązywania kontaktów i zdolnością do wyrażania uczuć oraz emocji w sposób artystyczny. Na początku miesiąca pojawią się problemy z komunikacją, wykorzystajcie ten czas na pracę twórczą w samotności, czas na pokazanie światu swoich osiągnięć nadejdzie, kiedy po 22 września Słońce wkroczy do Waszego znaku, a Merkury w Pannie zmieni bieg na prosty. Do tego czasu starajcie się zachować jak najwięcej spraw w sekrecie.

9 września do Wagi wejdzie przynoszący szczęście i powodzenie Jowisz i pozostanie tam przez cały rok, obdarzając Was pogodą ducha, artystycznym smakiem i radością życia. Zainteresujecie się studiami wyższymi, uzupełnicie wykształcenie, zaczniecie podróżować częściej niż zwykle – wykorzystajcie ten czas najlepiej jak potraficie, bo taka gratka zdarza się raz na 12 lat.

Pomiędzy 4 a 13 września nawiążecie kontakty znaczące dla Waszej kariery, nie obejdzie się bez poświęceń i trudnych wyborów, ostatecznie jednak wyjdziecie na swoje. Wagi urodzone w drugiej dekadzie znaku przeżywać mogą trudną i wymagającą miłość, nie dajcie się ponieść zazdrości, bo więcej stracicie niż zyskacie.

Między 13 a 22 września sekstyl Wenus do Marsa zapowiada okres wielkiej namiętności, noce okażą się gorące, zaiskrzy nawet w stałych związkach. Pozostańcie ostrożni w dniach 16-17 września, podczas pełni w Rybach połączonej z zaćmieniem Księżyca, gdyż emocje w tych dniach wezmą górę nad rozsądkiem. Ktoś swoim zachowaniem wyprowadzi Was z równowagi, liczcie się z zaskakującymi reakcjami partnera życiowego, który wywróci do góry nogami Wasze plany i zamierzenia. Silne przeżycia odbiją się niekorzystnie na zdrowiu, uważajcie na to, co jecie, kupujcie tylko świeże i nieprzetworzone pożywienie.

22 września Słońce wkroczy do Waszego znaku, zasilając swym blaskiem głównie Wagi urodzone w pierwszej dekadzie znaku. Jednocześnie ruszy do przodu Merkury, nadejdzie więc czas na słuszne decyzje i praktyczne działanie. Koniunkcja Słońca z Jowiszem oraz trygon Wenus do Neptuna, pod wpływem których pozostaniecie w ostatnim tygodniu września, zapowiada spełnienie marzeń i realizację najbardziej śmiałych pomysłów. Szczęście będzie sprzyjać, fart Was nie opuści, wykorzystajcie więc mądrze swoje „5 minut”.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.