Horoskop na wrzesień 2016 dla Panny

Nów i zaćmienie Słońca w Waszym znaku, do którego dojdzie 1 września, może stać się początkiem podejmowania szeregu błędnych decyzji, szczególnie, że do 22 września Merkury będzie miał tendencje do prowadzenia Was na manowce. Pamiętajcie, że nic nie jest takie, jakim wydaje się być na początku. Opozycja Słońca do Neptuna również nie sprzyja prawidłowej ocenie sytuacji. Szczególnie bolesne może się to okazać w karierze oraz sprawach rodzinnych. Niektóre Panny urodzone w pierwszej i drugiej dekadzie znaku zmuszone zostaną do  zaopiekowania się  starszymi osobami, inne doświadczą trudności związanych z pracą zawodową. Oddech złapiecie po 5 września, a trygon Słońca do Plutona skłoni Was do działań radykalnych i ostatecznych.

Wenus, a po 9 września również Jowisz, wesprą finanse, dopóki jednak Merkury w Waszym znaku pozostaje w ruchu wstecznym, bądźcie uważni i powstrzymajcie się od ważnych decyzji oraz inwestycji, szczególnie  tych związanych z komunikacją oraz sprzętem elektronicznym.

Dopóki Słońce przebywa w Pannie, zasila Was energetycznie i popycha do odważnych działań, czemu sprzyja kwadratura do Marsa w Strzelcu – przyświecać Wam będą cele wyższe i z Waszego punktu widzenia szlachetne, jednak nie wszystko okaże się takie, jakim wydaje się być na początku, nie dajcie się uwieść iluzji, stąpajcie mocno po ziemi i bierzcie pod uwagę fakt, że możecie się mylić, zwłaszcza między 10 a 14 września.

Pełnia połączona z zaćmieniem Księżyca w Rybach, do której dojdzie 16 września, również nie sprzyja opanowaniu i chłodnemu podejściu do rzeczywistości, ponieważ górę w tym czasie wezmą emocje, tym bardziej starajcie się przeczekać problematyczny okres, przemyślcie ponownie swoje poglądy i nie przywiązujcie się do obecnych przekonań. Nie dajcie się oszukać, unikajcie używek i towarzystwa nieszczerych osób.

Po 22 września sytuacja ulegnie radykalnej zmianie, przejrzycie na oczy i okażecie się zdolni do podjęcia nawet najtrudniejszych decyzji, czemu sprzyjać będzie trygon Merkurego do Plutona. Koniunkcja Słońca do Jowisza w znaku Wagi, pod wpływem której pozostaniecie w ostatnim tygodniu bieżącego miesiąca, wpłynie pozytywnie na stan finansów, czeka Was przypływ pieniędzy, trafione inwestycje i poprawa warunków życiowych. Miesiąc zakończycie realizując swoje marzenia.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *