Horoskop na wrzesień 2016 dla Skorpiona

Pierwsze trzy dni września mogą być nieprzyjemne, przyjaciele odmówią pożyczki lub wsparcie finansowe, na które liczyliście, nie nadejdzie. Będzie trzeba skorzystać z rezerw, ale trygon Plutona do Słońca, pod którego wpływem pozostaniecie w dniach 3-10 września, daje szansę na poprawę sytuacji. Wasza determinacja pomoże w zdobyciu niezbędnych środków. Planety zalecają oszczędność i powściągliwość, a jeśli to możliwe również ograniczenie potrzeb. Kwadratura Wenus do Plutona, aktywna w dniach 8-12 września, podpowiada jednak, że trudno Wam będzie pogodzić się ze świadomością straty lub przegranej, trudności wywołają odwrotną reakcję i skłonią większość Skorpionów do bezwzględnej walki o zdobycie wpływów i pieniędzy. Zaznaczy się też skłonność do ukrytych, bo nie akceptowanych przez otoczenie romansów. Unikajcie zazdrości, ponieważ niszczy Wam duszę.

Jowisz 9 września wkroczy do znaku Wagi, a to oznacza, że stracicie poparcie VIP-ów i innych wysoko postawionych osób, którym się do tej pory mogliście cieszyć. Między 8 a 22 września kwadratura Marsa do Słońca skłoni Was do intensywnych działań w kierunku odzyskania wpływów i zdobycia pieniędzy na ważne inwestycje.

Pełnia oraz zaćmienie Księżyca w znaku Ryb w dniach 16-17 września wzbudzą niepokój i mogą źle wpłynąć na relacje zarówno przyjacielskie, jak i miłosne, w związki wkradnie się brak zaufania i szczerości – zamiast reagować impulsywnie przeczekajcie trudny czas, za kilka dni sytuacja wróci do normy.

Trygon Merkurego do Plutona, pod wpływem którego pozostaniecie w dniach 15-28 września, zapowiada poprawę stosunków z przyjaciółmi, szczególnie po 22 września, kiedy Merkury zmieni bieg na prosty – przekonacie się wówczas, że myliliście się w ocenie bliskich Wam osób. Poprawi się również komunikacja, z łatwością dogadacie się z najtrudniejszym partnerem, negocjacje przebiegną sprawnie i z korzyścią dla Was.

Ostatnie dni miesiąca pozbawią Was jednak energii, Słońce przebywając w Wadze osłabia Was energetycznie i sprawia, że macie ochotę uciec od problemów i zamknąć się w jakiejś samotni, Mars jednak, który 27 września wejdzie do Koziorożca i utworzy kwadraturę z Jowiszem, nie pozwoli na odpoczynek i zmusi do jeszcze większej aktywności zawodowej.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *