Horoskop na wrzesień 2016 dla Strzelca

Zmiany w pracy, które nastąpią 1 września, okażą się dla Was w dalszej perspektywie mało korzystne. Będziecie musieli stawić czoło osobom ambitnym i bezwzględnym. Pierwsza dekada miesiąca minie w atmosferze przymusu i ograniczeń, trzeba też będzie zawalczyć o pieniądze, które Wam się należą, warto postarać się o podwyżkę. Retrogradujący do 22 września Merkury sprawi, że niektóre osoby w pracy wycofają się z wcześniejszych ustaleń, sytuacja będzie się zmieniać z godziny na godzinę zanim ostatecznie się ustabilizuje, z tego względu nie jest to czas pomyślny dla rozpoczynania nowych przedsięwzięć.

9 września patron Waszego znaku, potężny Jowisz, zmieni znak i wkroczy do znaku Wagi, co będzie miało kapitalne znaczenie dla osób urodzonych w listopadzie. Sprzyjać Wam zaczną przyjaciele, zaznaczy się tendencja do realizacji podróży zagranicznych, rozpoczniecie naukę, która spełni Wasze oczekiwania. Wybór studiów wyższych okaże się trafiony, z zaangażowaniem rzucicie się w wir studenckiego i naukowego życia.

W dniach 8-12 września, podczas kwadratury Wenus do Plutona, przyjaciel w potrzebie zwróci się do Was o pożyczkę – nie odmawiajcie, bo sami możecie znaleźć się kiedyś w podobnej sytuacji. 16 i 17 września, podczas pełni połączonej z zaćmieniem Księżyca w znaku Ryb, atmosfera w pracy okaże się gorąca, a emocje sięgną zenitu – weźcie kilka głębokich oddechów i powiedzcie sobie: „to tylko pełnia”, pozwoli Wam to uzmysłowić sobie przejściowy charakter każdego wydarzenia.

W dniach 12-22 września Mars w Waszym znaku utworzy szereg konfiguracji, które podniosą ciśnienie i zmuszą do działania, szczególnie osoby urodzone w drugiej i trzeciej dekadzie miesiąca. Niejedna przyjaźń dosłownie z dnia na dzień zamieni się w miłość, otoczy Was wianuszek adoratorów, a randkom i spotkaniom towarzyskim nie będzie końca.

22 września Słońce wkroczy do znaku Wagi, a Merkury zmieni bieg na prosty, odetchniecie wreszcie od zawodowych obowiązków i poświęcicie więcej czasu relacjom towarzyskim. Koniunkcja Słońca z Jowiszem skieruje Waszą uwagę na tematy kształcenia i zachęci do skorzystania z „last minute”. Ostatnie dni miesiąca pozwolą zrealizować marzenia, szczególnie te związane z podróżami zagranicznymi.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *