Horoskop na styczeń 2024 roku dla Strzelca

Słońce tranzytuje Koziorożca do 20 stycznia, kierując uwagę na finanse i podnoszenie statusu społecznego, okazja do wzbogacenia pojawi się już w dniach 8 – 12 stycznia, gdy dojdzie do nowiu w tym znaku w harmonijnych aspektach do Urana, nieoczekiwanie otrzymacie nowe zlecenie lub propozycję dochodowej pracy, niektóre Strzelce zainwestują w oryginalny sposób uzdrawiania, który zakończy problemy zdrowotne. W dniach 14 – 18 stycznia sekstyl Słońca do Neptuna pozwoli zrealizować jakieś marzenie, pieniądze pojawią się nie wiadomo skąd. Między 18 a 23 stycznia Słońce spotka się z Plutonem najpierw w Koziorożcu, 20 stycznia wkroczy do życzliwego Wodnika, następnego dnia podąży za nim Plutom i obie planety ponownie znajdą się w koniunkcji – to niezwykle istotne wydarzenie astrologiczne, Pluton jeszcze na parę miesięcy powróci do Koziorożca od 1 września do 19 listopada 2024 roku, ale już teraz rozpocznie się jego transformujące działanie, które dostrzeżecie w swoim otoczeniu dopiero za kilka, a nawet kilkanaście lat. 25 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w przyjaznym Lwie w połączeniu z kwadraturą do Jowisza, władcy waszego znaku, emocje pojawią się w związku z planowanymi podróżami lub zdobywaniem wiedzy, macie szansę osiągnąć sukcesy w tych dziedzinach, uważajcie tylko, aby nie przecenić swoich możliwości.

Wenus w waszym znaku 1 stycznia znajdzie się w napiętym aspekcie do Saturna, to właściwy moment na podjęcie noworocznych postanowień, które co prawda pozbawią was niektórych przyjemności, ale w perspektywie okażą się budujące, niektóre Strzelce postanowią tego dnia zapanować nad finansami i zacząć żyć bardziej oszczędnie. Między 18 a 20 stycznia kwadratura Wenus do Neptuna zwiastuje rozczarowanie w miłości, nie pozwólcie sobą manipulować i nabrać się na obietnice, których druga strona nie zamierza spełnić. 23 stycznia Wenus opuści wasz znak i wejdzie do Koziorożca, w pływając konstruktywnie na finanse, szczególnie w dniach od 27 do 30 stycznia, gdy utworzy harmonijne aspekty ze stabilizującym Saturnem i dobroczynnym Jowiszem.

Mars 4 stycznia opuści wasz znak i wkroczy do Koziorożca, aktywność i działanie skierujecie na pomnożenie majątku i zarządzanie własnym budżetem, szczególnie w dniach od 8 do 14 stycznia, gdy Mars utworzy sekstyl z Saturnem i trygon z Jowiszem, władcą waszego znaku – pojawi się szansa na dodatkową pracę, która zapewni bezpieczeństwo finansowe na dłuższy czas. W ostatnich dniach miesiąca, gdy Mars utworzy trygon z nieprzewidywalnym Uranem, niektóre Strzelce otrzymają niespodziewane zlecenie za pośrednictwem przyjaciół, inne zainwestują w narzędzia pracy, które pomogą poprawić zarobki.

Merkury w waszym znaku 2 stycznia powróci do biegu prostego, łatwiej będzie się z kimś umówić, przekazać informację lub wybrać się w podróż. Ostrożność zachowajcie między 8 a 10 stycznia, podczas kwadratury Merkurego do zwodniczego Neptuna, ktoś będzie wam kłamał w żywe oczy, może to nawet być bliska wam osoba. 14 stycznia Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Koziorożca, co okaże się korzystne dla zakupów, zwłaszcza sprzętu elektronicznego, pomoże też w podejmowaniu właściwych decyzji finansowych, szczególnie między 17 a 20 stycznia, gdy Merkury znajdzie się w harmonijnych aspektach z Saturnem i Jowiszem. Pod koniec miesiąca, w dniach 26 – 29 stycznia, Merkury w koniunkcji z Marsem i w trygonie do Urana ułatwi podejmowanie szybkich, chociaż ryzykownych decyzji finansowych.

Szczęśliwego Nowego Roku 2024!

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *