Horoskop na styczeń 2024 roku dla Skorpiona

Słońce w przyjaznym Koziorożcu pozostaje do 20 stycznia, kierując energię na zdobywanie wiedzy, pokonywanie kolejnych szczebli kariery i dbałość o wizerunek. 11 stycznia dojdzie do nowiu Księżyca w tym znaku, jednocześnie w dniach 8 – 12 stycznia Słońce utworzy harmonijny aspekt z nieprzewidywalnym Uranem w przeciwległym Byku, pojawi się okazja do rozpoczęcia nowej sąsiedzkiej znajomości, która ma szansę przekształcić się w prawdziwą przyjaźń, niektóre osoby rozpoczną nowy etap w relacji z rodzeństwem. Między 14 a 18 stycznia Słońce znajdzie się w sekstylu do melancholijnego Neptuna, wolne Skorpiony zapragną romantycznej miłości, to znakomity czas na twórczość, artyści mogą liczyć na podszepty intuicji i łaskawość Muz. W dniach 18 – 23 stycznie Słońce znajdzie się w koniunkcji z potężnym Plutonem, władcą waszego znaku, najpierw w Koziorożcu a następnie Wodniku, gdy obydwie planety zmienią znak – Słońce 20 a Pluton 21 stycznia. Zmiana znaku przez Plutona to niezwykle ważne wydarzenie astrologiczne, bo zachodzi raz na kilkanaście lat, w ciągu nadchodzących 20 lat transformacji ulegną sprawy domowe i rodzinne, to jednak długotrwały i powolny proces, którego skutki odczujecie znacznie później. 25 stycznia dojdzie do pełni Księżyca w Lwie w kwadraturze do Jowisza w przeciwległym Byku, emocje dotkną spraw rodzinnych i zawodowych, w waszym życiu pojawią się osoby, które stworzą szansę na sukces, ale mogą zdestabilizować codzienność.

Mars, drugi władca waszego znaku, już 4 stycznia zmieni znak i wejdzie do życzliwego Koziorożca, staniecie się bardziej ruchliwi i mobilni, wzrośnie aktywność i skuteczność w działaniu, zwłaszcza w dniach od 8 do 14 stycznia, gdy Mars utworzy harmonijne aspekty z Saturnem i Jowiszem, macie szansę zawojować świat i stworzyć podstawy przyszłej stabilizacji. Pod koniec miesiąca trygon Marsa do rewolucyjnego Urana przyczyni się do utworzenia grupy wsparcia, złożonej z przyjaciół.

Wenus w Strzelcu 1 stycznia znajdzie się w napiętym aspekcie do ograniczającego Saturna, co skłoni do podjęcia noworocznych zobowiązań o ograniczeniu używek lub romansów nie dających gwarancji na stałość, niektóre Skorpiony postanowią zacząć oszczędzać. W dniach 18 – 20 stycznia Wenus w kwadraturze do Neptuna ostrzega przed nietrafionymi wydatkami, w niektórych związkach pojawi się brak zaufania. 23 stycznia Wenus zagości w życzliwym Koziorożcu, możecie liczyć na dowody miłości i nawiązanie satysfakcjonujących i trwałych relacji, gdy w dniach 27 – 30 stycznia Wenus utworzy harmonijne aspekty ze stabilizującym Saturnem i dobroczynnym Jowiszem w przeciwległym Byku.

Merkury w Strzelcu już 2 stycznia wyjdzie z retrogradacji, łatwiej więc będzie podejmować decyzje finansowe, komunikacja się polepszy, ale w dniach 8 – 10 stycznia, podczas kwadratury Merkurego do zdradliwego Neptuna, uważajcie na transakcje, bo ktoś może was oszukać lub pojawią się błędy w przelewach pieniężnych. 14 stycznia Merkury zawita do życzliwego Koziorożca, co będzie sprzyjać nauce, podróżom i komunikacji, zwłaszcza od 17 do 20 stycznia, gdy Merkury utworzy sekstyl z Saturnem i trygon z Jowiszem – to znakomity czas na podjęcie strategicznych decyzji. Od 26 do 29 stycznia Merkury w koniunkcji z Marsem i w trygonie do Urana w przeciwległym Byku pozwoli porozumieć się szybko i sprawnie dosłownie z każdym, głównie z przyjaciółmi oraz osobami, których błyskotliwość pomoże wam się wykazać.

Szczęśliwego Nowego Roku 2024!

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *