Horoskop na styczeń 2018 dla Koziorożca

W waszym znaku odbywa się obecnie „festiwal planet”, co sygnalizuje miesiąc niezwykle ważny dla waszej osobistej oraz zawodowej przyszłości. Koziorożce urodzone w pierwszej dekadzie znaku odczują stabilizującą obecność Saturna w  swoim znaku, co może mieć znaczenie zarówno pozytywne, jak i negatywne. Kariera upomni się o swoje prawa, jednak restrykcje oraz ograniczenia ze strony własnej natury lub starszej osoby z waszego otoczenia, mogą wpłynąć hamująco na niektóre działania. Tymczasem koniunkcja trzech planet – Słońca, Wenus oraz Plutona w waszym znaku w sekstylu do Jowisza oraz Marsa w Skorpionie, wywoła eksplozję potężnej energii, która zaprocentuje głęboką transformacją wszystkich Koziorożców, szczególnie jednak tych urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Pojawi się namiętność nie do opanowania, niektóre osoby sięgną po władzę, inne otrzymają intratne propozycje ze strony ważnych i dobrze ustosunkowanych przyjaciół.

Dni między 7 a 10 stycznia okażą się szczególnie istotne dla waszej przyszłości, nie zmarnujcie szansy, jaką przyniesie los lub sami sięgnijcie po realizację marzeń. Niektóre Koziorożce znajdą się w sidłach namiętnej miłości, takiej „na śmierć i życie”, wywoła to szereg niespodziewanych wydarzeń między 11 a 18 stycznia, kiedy Słońce w waszym znaku utworzy kwadraturę z rewolucyjnym Uranem. Gotowi będziecie w tych dniach postawić wszystko na jedną kartę, w pracy i w domu pojawią się nieporozumienia i kłótnie, w niektórych przypadkach dojdzie do zerwania ważnych więzi zawodowych i prywatnych, domownicy nie zechcą przystać na niektóre wasze propozycje, wy natomiast wykażecie upór i zdecydowanie w dążeniu do realizacji swoich planów.

18 stycznia Wenus opuści wasz znak i wkroczy do znaku Wodnika, podąży za nią również Słońce 20 stycznia, przestaniecie się tak bardzo szarpać, zwrócicie większą uwagę na stan finansów.

Ostatnia dekada miesiąca wiązać się może z koniecznością krótkich podróży, to również dobry moment na konkretyzację planów, niezbędnych do realizacji marzeń. Uważajcie za kierownicą, aby w zamyśleniu nie zgubić drogi, kierujcie się intuicją, pomoże wam w tym sekstyl Merkurego w waszym znaku do Neptuna w Rybach. Nie podejmujcie ważnych finansowych decyzji w czasie działania zaćmienia Księżyca w znaku Lwa, do którego dojdzie ostatniego dnia miesiąca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *