Horoskop na styczeń 2017 dla Wodnika

Do 19 stycznia, dopóki Słońce przebywa w znaku Koziorożca, nie możecie liczyć na taryfę ulgową, wszystko będzie was męczyć i frustrować. Aby poprawić sobie samopoczucie rzucicie się na wyprzedaże, uważajcie, bo pieniądze zaczną przeciekać wam przez palce. Niektóre Wodniki, szczególnie urodzone w drugiej dekadzie znaku, nie powstrzymają się przed naruszeniem żelaznych rezerw lub wzięciem kolejnego kredytu. Wasze zarobki co prawda pozostają pod opieką tajemniczego Neptuna, a przebywająca od 3 stycznia do końca miesiąca Wenus zasili wam szczodrze konto, niemniej jednak kontrolujcie wydatki przynajmniej do 9 stycznia, bo ciągnąć was zacznie zasada „łatwo przyszło, łatwo poszło”.

W dniach 9-15 stycznia mogą skomplikować się sprawy związane z podróżami, zostaniecie prawdopodobnie nagle zmuszeni do zmiany planów, co wywoła frustrację, szczególnie podczas pełni Księżyca w Raku 12 stycznia. Sytuacja zawodowa zrobi się niezwykle dynamiczna, zajdzie konieczność dostosowania zmian do osobistych planów, ale wszystko ogólnie działa na waszą korzyść, więc stawcie czoło wyzwaniom, które prowadzą was do sukcesu. Macie szansę w tym miesiącu zawrzeć trwałe przyjaźnie i napotkać na swej drodze osoby, które pokochają wasze niekonwencjonalne podejście do życia. Nauczycie się jasno i asertywnie wyrażać oczekiwania w stosunku do partnerów tak biznesowych, jak i osobistych. Postawicie nie na ilość, ale na jakość związków, najlepiej poczujecie się w towarzystwie osób starszych, stabilnych emocjonalnie i zawodowo, które podzielą się z wami doświadczeniem i wiedzą.

Od 19 stycznia, kiedy Słońce wkroczy do waszego znaku, wszystkie problemy, jakie się ostatnio pojawiły zaczną zmierzać do szczęśliwego zakończenia. Energia słoneczna zasili was energetycznie i sprawi, że poczujecie się bardziej pewni siebie. Sekstyl Merkurego do Neptuna pozwoli dobrze zaplanować przyszłe wydatki, wpłynie też stymulująco na zdolności twórcze, natomiast kwadratura Wenus do Saturna pozwoli wprowadzić oszczędności do budżetu. Nów w waszym znaku 28 stycznia zapowiada początek ważnego przedsięwzięcia, w które zaangażujecie się bez reszty.

CM2017_789x158px

2 przemyślenia nt. „Horoskop na styczeń 2017 dla Wodnika

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.