Horoskop na styczeń 2017 dla Ryby

Od 3 stycznia przez cały miesiąc w waszym znaku gościć będzie powabna Wenus, obdarzając Ryby wdziękiem, wspaniałomyślnością i urokiem osobistym, Mars natomiast skłoni was do gwałtownego i jasnego wyrażania uczuć. Wolne Ryby mogą spotkać w tym miesiącu kogoś na dłużej, może nawet na całe życie. Jeżeli jakiś związek spełnił swoją funkcję, pozwólcie mu się zakończyć w pierwszej dekadzie stycznia, to czas na porządki w uczuciach i umyśle. Zróbcie miejsce na NOWE, które nadchodzi wielkimi krokami. Saturn w Strzelcu ograniczać będzie wasze zawodowe sukcesy jeszcze do końca roku, ale to czas dany wam na to, aby określić jasno swoje cele i priorytety. Niektóre wieloletnie przyjaźnie przejdą próbę, Wenus pozwoli wam dokonywać wyborów zgodnych z głosem serca.

Pierwsza dekada stycznia okaże się dla was bardzo znacząca, zrewolucjonizuje uczucia, zweryfikuje wszystkie związki, nie próbujcie powstrzymywać zmian, one są konieczne dla waszego rozwoju. Wenus pozwoli wam wznieść się ponad partykularne interesy i spojrzeć na wszystko z góry, z punktu widzenia uczuć wyższych i bezinteresownej miłości. Szczególnie w dniach 10 – 16 stycznia, kiedy pozostaniecie pod wpływem koniunkcji Wenus do Neptuna w waszym znaku, spodziewajcie się głębokich przemian w miłości i przyjaźni, pełnia Księżyca w Raku 12 stycznia otworzy wam serce i sprawi, że obdarzycie kogoś głębokim, romantycznym uczuciem. Dla Ryb w stanie wolnym okaże się to wielkim wyzwaniem, pokonacie swoją tendencję do skrywania uczuć, gotowi wyznać prawdę swego serca.

W dniach 15 – 24 stycznia nie próbujcie pokonywać głową muru, w pracy wasze działania napotkają opór nie do przezwyciężenia, zostaniecie poddani manipulacji osób, uznawanych za przyjaciół, pamiętajcie, że ktoś, kogo kochacie nie we wszystkim musi mieć rację. 19 stycznia Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Wodnika, poczujecie się osłabieni i wyczerpani, przestańcie walczyć z wiatrakami, bo niewiele wskóracie, zajmijcie się sobą, okażcie troskę najbliższym, poszukajcie ulubionych zajęć i skierujcie uwagę na wszystko, co sprawia przyjemność. W ostatnim tygodniu stycznia pilnujcie swoich finansów, unikajcie niepewnych interesów, a zarządzanie majątkiem starajcie się powierzyć specjalistom.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.