Horoskop na rok 2019 dla Panny

CzaroMarownik 2019

panna

Droga Panno, wraz z początkiem roku 2019 twoje życzenia i plany staną się coraz bardziej realne i mogą się urzeczywistnić, jeśli poddasz je dokładnej analizie. Do codziennej pracy będziesz jednak podchodzić bardziej romantycznie niż rzeczowo, rozmyślając o tym, jak to kiedyś wszystko układało się lepiej. Wydawać się będzie, że nie masz wytyczonego konkretnego celu, co może być irytujące nie tylko dla współpracowników, ale również sama nie będziesz się czuć z tym komfortowo. Związek osobisty w tym czasie nie będzie dla ciebie ostoją siły, wręcz przeciwnie, partner będzie wymagał od ciebie entuzjazmu, który trudno ci będzie z siebie wykrzesać.

W drugim kwartale w twoim życiu zaczną pojawiać się spontaniczne zmiany, a twoje zachowania i przekonania ulegną przeobrażeniu. Z nieoczekiwanej strony otrzymasz impulsy, które rozszerzą twoje horyzonty. Nastaw się na zmianę w warunkach pracy, na to, że pojawi się coś nowego, co wyrwie cię z rutyny. Początki w dostosowywaniu się do nowych warunków mogą okazać się dość trudne, lecz z czasem sam uznasz je za pozytywne zmiany. Przed Twoim związkiem uczuciowym otworzy się wzbogacająca i ożywcza perspektywa, zaś jeśli jesteś samotna, poczujesz chęć do rozpoczęcia nowej, podniecającej znajomości.

W drugiej połowie roku zaczniesz z dystansem patrzeć na siebie i otoczenie. Krytycznie ocenisz wartość i prawdziwość swoich przekonań oraz tego, co dyktuje nam moda i powszechnie panujące trendy, przez co inni mogą odbierać cię jako ironiczną, sarkastyczną osobę. W pracy twoja motywacja osiągnie bardzo niski poziom, czego powodem może być albo monotonna rutyna, albo przekora i niechęć w następstwie krytyki i niespełnionych życzeń. Jeśli zauważysz takie nastawienie, postaraj się odnaleźć w sobie motywację do działania, bo ryzykujesz przeoczenie szans znajdujących się na wyciągnięcie ręki. W swoim związku uczuciowym odnajdziesz w tym czasie bezpieczeństwo, radość, wdzięczność i zadowolenie. Znikną dawne kłopoty i trudności, zahamowania zostaną przezwyciężone, będzie to piękny czas dla waszej relacji.

W czwartym kwartale zmieni się sposób, w jaki postrzegasz samą siebie  i pożegnasz się ze starym światopoglądem. Jasno dostrzeżesz, które przekonania i poglądy, wcześniej uznawane za godne naśladowania, bezkrytycznie przejęłaś od innych. W pracy zapanuje przyjemna atmosfera, weźmiesz udział w towarzyskich przedsięwzięciach w gronie współpracowników. Uda ci się osiągnąć coś ważnego i będziesz mógł świętować swój sukces. Może to być awans, podwyżka czy też pomyślne zakończenie istotnego projektu. W twoim związku uczuciowym będzie to ciepły okres zmysłowości i zadowolenia z życia. Będziesz pewna stałości i wierności partnera. Jeśli wasz związek nie jest prawomocny, poczujesz się gotowa do zawarcia małżeństwa i założenia rodziny.

W 2019 roku postaraj się nie przywiązywać nadmiernie do rzeczy materialnych, gdyż ze swojej natury są nietrwałe. Dąż do harmonii w swoim życiu, robiąc w nim miejsce również na sprawy duchowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *