Horoskop na październik 2016 dla Wodnika

7_468x60_2-2

Pierwsza dekada miesiąca minie wam względnie spokojnie, chociaż macie świadomość nadchodzących zmian. Za waszymi plecami dzieją się rzeczy, na które nie macie wpływu, budzą jednak niepokój i podekscytowanie. Odczuwacie presję, jaką wywierają na siebie otaczający was ludzie. Chcielibyście wziąć udział w wydarzeniach, których jesteście jedynie świadkami i na które patrzycie z pewnego oddalenia. Wszystko kręcić się będzie wokół przekonań i planów na przyszłość.

Nadchodzący konflikt światopoglądowy znajdzie ujście w drugiej dekadzie października, w dniach między 12 a 18, podczas opozycji Słońca do Urana. Szczególnie gorąco może być 15 października w czasie pełni w znaku Wagi. Stracicie cierpliwość i jasno wyrazicie swoje zdanie, które wielu osobom wyda się kontrowersyjne. W większości przypadków okaże się, że macie rację, niewiele jednak z tego dla was wyniknie. Nerwy odmówią wam posłuszeństwa między 17 a 21 października podczas opozycji Merkurego do Urana, powstrzymajcie swój zbyt długi język, bo możecie powiedzieć o kilka słów za dużo, co odbije się nieprzyjemnym echem pod koniec miesiąca, kiedy Mars utworzy kwadraturę do Urana. Nie pozwólcie się odsunąć od spraw dla was istotnych, zachowajcie spokój i kontrolę nad umysłem a unikniecie konsekwencji negatywnych emocji. Niektóre Wodniki postanowią wycofać się z podjętych zobowiązań i wcześniejszych ustaleń, co ostatecznie okaże się dla nich korzystne.

W pierwszej i ostatniej dekadzie miesiąca pojawią się finansowe możliwości, które zasilą puste ostatnio konto, trzeba jednak będzie za to zapłacić pracą ponad siły i nieprzespanymi nocami. Nie przejmujcie się trudnościami materialnymi, bo są przejściowe, nadchodzący listopad już niebawem poprawi sytuację w tej dziedzinie.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *