Horoskop na październik 2016 dla Koziorożca

7_468x60_2-2

Pierwsza dekada miesiąca upłynie wam bardzo pracowicie, poczujecie się w swoim żywiole, pokonując kolejne stopnie kariery. Nów w Wadze w kwadraturze do Marsa, przebywającego w waszym znaku, zapewni niespożyty zasób sił i wyznaczy początek interesującego projektu, który może zaprowadzić na szczyty Koziorożce urodzone w pierwszej dekadzie znaku. Zastanówcie się jednak, czy na pewno postępujecie etycznie. Kierować wami zacznie żądza władzy, nawet jeśli sami się do tego nie przyznajecie, znajdując tysiące usprawiedliwień i racji, uzasadniających agresywne postępowanie. Powołując się na prawo i zasady tak naprawdę zapragniecie zaspokoić własne ambicje.

W pierwszej dekadzie października być może nawiążecie namiętny romans, ale  oczy zasłoni wam potężna zazdrość. W pracy natomiast toczyć się będzie walka, którą postanowicie wygrać za wszelką cenę.

Druga dekada października upłynie w jeszcze większych emocjach za sprawą opozycji Słońca do Urana, która pozbawi niektóre osoby gruntu pod nogami. W sprawach zawodowych nastąpią zawirowania, wszystko ulegnie gwałtownej zmianie w okolicach pełni 15 października, trzymajcie nerwy na wodzy, bo gniew potrafi zaślepić bardziej niż przypuszczacie. Koniunkcja Marsa i Plutona, do której dojdzie w dniach 15 – 23 października, wpłynie szczególnie mobilizująco na Koziorożce urodzone w drugiej dekadzie znaku, układ ten obdarzy was niezwykłą siłą, wytrzymałością i niezłomnością, pod warunkiem, że pozwolicie kierować się słusznym sprawom i kroczyć będziecie prostą drogą.

W ostatniej dekadzie miesiąca unikajcie ciemnych miejsc i nieznanych sobie okolic, bardziej niż zwykle zatroszczcie się o swoje bezpieczeństwo a przede wszystkim nie podejmujcie nagłych i nieprzemyślanych decyzji pod wpływem emocji. Ostatnie dni października sprzyjają remontom, przebudowie i sprzedaży nieruchomości. Jeśli doświadczaliście trudności w ostatnich latach, uda wam się teraz uwolnić od ciążących zobowiązań.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *