Horoskop na październik 2016 dla Ryby

Koniunkcja Neptuna z Południowym Węzłem Księżycowym wywoła zamęt w głowie niejednej osoby ze Słońcem w znaku Ryb. Przez chwilę poczujecie jakbyście cofnęli się o całą dekadę wstecz. Trudniej niż zwykle przyjdzie wam podejmować decyzje i niczego już nie będziecie pewni. W pierwszej dekadzie miesiąca zauroczy was ktoś pozbawiony zasad, poddacie się wpływom osób będących mistrzami manipulacji. Uważajcie, bo konsekwencją uległości okaże się nacisk, presja i zmuszanie do rzeczy, na które nie macie ochoty. Osoby uważane do tej pory za przyjaciół, pokażą swoją ciemną stronę, możecie całkowicie pogubić się w ocenie sytuacji.

Druga dekada października okaże się niebezpieczna dla waszych finansów, Słońce a następnie Merkury w opozycji do Urana wywróci do góry nogami wasze podejście do kwestii materialnych a pełnia w znaku Wagi objawi błędy a nawet malwersacje finansowe, których dopuściły się osoby zarządzające wspólnymi pieniędzmi. Otworzą się wam oczy na kłamstwa i nadużycia ludzi pozornie życzliwych i przyjaznych. Wszystko to może negatywnie odbić się na zdrowiu, zamiast przeżywać zróbcie sobie kilka dni wolnego, zwłaszcza że wasze grono towarzyskie stanie się w dniach 15 – 23 października prawdziwym polem walki. Napięcie i przepychanki wśród przyjaciół oraz osób, z którymi łączą was wspólne cele, dotkną szczególnie Ryby urodzone w drugiej dekadzie znaku.

23 października Słońce opuści znak Wagi i wkroczy do Skorpiona, co przyjmiecie z ulgą. Dobra relacja Jowisza z Wenus pod koniec miesiąca stworzy szansę zawodową, która jednak stanie w sprzeczności z waszymi przekonaniami i być może nie uda się z niej skorzystać. Planety radzą, aby nie przywiązywać zbyt wielkiej wagi do wydarzeń, na które nie macie wpływu.

CM2017_789x158px

Jeden komentarz do “Horoskop na październik 2016 dla Ryby

  1. Jak dla mnie wszystko póki co się zgadza. ..niestety…dla mnie październik jest baaaardzo pechowy.Juz tydzień nieszczęść. ..z utęsknieniem czekam na 23…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *