Horoskop na marzec 2018 dla Wodnika

Do 20 marca, dopóki Słońce przebywa w Rybach, wasza uwaga skupiona będzie na sprawach pieniężnych. Sytuacja finansowa jest lepsza, niż wam się wydaje, zalecana jest jednak ostrożność w wydatkach, ze względu na Merkurego, który do 6 marca przebywając w chwiejnym znaku Ryb, wprowadza zamieszanie i niepewność, utrudniającą sprawne zarządzanie. Trygon Wenus do Jowisza w pierwszych dniach miesiąca zapowiada znaczne zyski, które mają szansę stać się waszym udziałem, a koniunkcja Słońca z Neptunem przyniesie dochody związane z twórczością lub przemysłem chemicznym, muzycznym, a także filmowym. Trygon Marsa do Urana, działający między 8 a 16 marca, wpłynie stymulująco na działania w grupie przyjaciół lub w środowisku osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, gotowi będziecie zrewolucjonizować wzajemne stosunki i wprowadzić innowacyjne metody współdziałania.

10 marca Jowisz, przebywający w rejonie kariery, zacznie się cofać, co potrwa do lipca, powrócą więc okazje, które macie szansę ponownie wykorzystać. Sukcesy zawodowe oraz finansowe, jakie możecie odnieść między 10 a 17 marca, podczas trygonu Słońca do Jowisza, wpłyną destrukcyjnie na niektóre przyjaźnie, nie wszyscy zaakceptują wasz punkt widzenia, pojawi się też zazdrość ze strony osób, które nie są wobec was szczere. 17 marca Mars zmieni znak i wkroczy do znaku Koziorożca, uważajcie na ukrytych wrogów, bo zobaczycie dopiero skutki ich działania. 20 stycznia Słońce wkroczy do życzliwego znaku Barana, odzyskacie energię i entuzjazm, które są niezbędne, abyście mogli korzystać z najlepszych cech swojego charakteru.

23 marca Merkury w Baranie zmieni bieg na wsteczny, podążając w złym kierunku do 15 kwietnia, niewskazane jest w tym czasie podejmowanie ważnych decyzji, związanych z komunikacją oraz przepływem informacji, nastąpią zmiany w umowach i ustaleniach, wycofacie się z niektórych zobowiązań, które uznacie za mało korzystne. W ostatnim tygodniu marca przyjaciele pokażą się swoją ciemną stronę, co wpłynie niekorzystnie na stan waszych finansów. Zastanówcie się nad tym, czy wszystkie osoby, w które inwestujecie swoją energię, są tego warte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *