Horoskop na marzec 2018 dla Koziorożca

Dopóki Słońce przebywa w znaku Ryb, czyli do 20 marca, absorbować was będą głównie sprawy związane z nauczaniem oraz przekazywaniem informacji. Merkury w Rybach do 6 marca utrudni sprawną komunikację, ponieważ docierać do was będą nadal sprzeczne i niespójne informacje, które należy zweryfikować, zanim przekaże się je dalej. Wenus w trygonie do Jowisza w pierwszym tygodniu marca sprzyja rozwojowi przyjaźni, warto wykazać się lojalnością i trwałością przekonań w grupie osób podzielających wspólne zainteresowania. Saturn w waszym znaku, przebywając w swoich włościach, umacnia w was poczucie pewności siebie, trwałość zobowiązań i przywiązanie do tradycji. Wenus w Baranie w kwadraturze do Saturna między 8 a 16 marca utrudni komunikację z osobami, na których wam zależy, nadejdzie moment, w którym trzeba będzie umocnić swoje uczucia i określić priorytety w każdym rodzaju związku, dotyczy to również partnerów życiowych. Pojawią się ograniczenia finansowe, które pokonacie wprowadzając niezbędne oszczędności w budżecie. W sprawach domowych oraz zawodowych wystąpią przejściowe utrudnienia, nie powinniście jednak przywiązywać do nich zbyt wielkiej wagi, ponieważ trygon Słońca do Jowisza w dniach 10 – 17 marca pozwoli wam skorzystać z pomocy potężnych przyjaciół oraz zwolenników.

17 marca do waszego znaku wkroczy waleczny Mars, do końca miesiąca nic was nie powstrzyma przed osiągnięciem swoich celów. 20 marca Słońce opuści chwiejne Ryby i wkroczy do zdecydowanego znaku Barana, sprawy zawodowe oraz domowe przyspieszą, ważne decyzje starajcie się podejmować przed 23 marca, ponieważ w tym dniu Merkury zmieni bieg na wsteczny i do 15 kwietnia będzie zmierzać w złym kierunku. Mars, który w znaku Koziorożca jest wywyższony, wzbudzi w was przekonanie o własnej nieomylności i skłoni do działania bezwzględnego w priorytetowych sprawach.

Szczególną asertywnością wykażecie się w ostatnim tygodniu miesiąca, kiedy Mars w koniunkcji z Saturnem utworzy kwadraturę do Słońca w Baranie, wiele osób objawi w tym momencie radykalizm w działaniach związanych z uporządkowaniem sytuacji zarówno domowej, jak i zawodowej. Ostatnie dni miesiąca wiązać się mogą z niespodziewanymi wydarzeniami natury emocjonalnej w najbliższej rodzinie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.