Horoskop na marzec 2018 dla Ryby

Nagromadzenie planet w waszym znaku stworzy wiele okazji do wykazania się umiejętnościami oraz przedsiębiorczością, uważajcie jednak na słowa, które wypowiadacie, ponieważ Merkuremu, przebywającemu do 6 marca w Rybach, brakuje siły i pewności siebie, możecie popełnić błąd, którego nieprzyjemne konsekwencje poniesiecie przede wszystkim wy sami. Wenus, w korzystnym aspekcie do Jowisza w pierwszym tygodniu miesiąca, zapowiada rozwój przyjaźni oraz możliwość wyjazdów zagranicznych, sprzyja również zdawaniu egzaminów oraz opracowaniu planów kształcenia.

Do 20 marca, dopóki Słońce przebywa w waszym znaku, nie zabraknie wam ani energii, ani chęci do działania, szczególnie między 10 a 17 marca, kiedy Słońce utworzy trygon do Jowisza, wasze znaczenie wzrośnie, niektóre osoby czeka awans społeczny, okupiony jednak wyrzeczeniami. Kwadratura Marsa w Strzelcu do Słońca w waszym znaku zapowiada konflikty w miejscu pracy, pojawią się wyzwania, które postawią was w niezręcznej sytuacji, będziecie skłonni do zmiany przekonań lub metod działania. Wenus oraz Merkury w kwadraturze do Saturna zapowiadają trudności w relacjach przyjacielskich, okaże się, że słowo „lojalność” ma dla was inne znaczenie, odbije się to na finansach, zostaniecie zmuszeni do ograniczenia wydatków na cele, które tylko wy uznaliście za słuszne i zasadne.

20 marca Słońce opuści wasz znak i wkroczy do znaku Barana, aktywizując sferę finansów. 23 marca Merkury w Baranie rozpocznie retrogradację i poruszać się będzie biegiem wstecznym do połowy kwietnia, wpłynie to przede wszystkim negatywnie na stan konta, unikajcie w tym czasie nowych zakupów oraz nie rozpoczynajcie ważnych inwestycji, bo napotkacie nieprzewidziane trudności, które uszczuplą stan posiadania.

Kwadratura Wenus do Plutona, pod wpływem której pozostaniecie między 20 a 26 marca, zmusi do ograniczeń w wydatkach na sferę szeroko pojętej przyjaźni, natomiast ostatni tydzień marca przyniesie straty oraz problemy finansowe, które powinny wprowadzić zdecydowane poprawki w budżecie, jakim dysponujecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *