Horoskop na marzec 2018 dla Strzelca

Do 17 marca, dopóki Mars przebywa w waszym znaku, stawić będziecie musieli czoło atakom ukrytych wrogów, którzy teraz właśnie pokażą swoje oblicze. Do 6 marca walka o dobre imię napotka trudności, ponieważ Merkury w chwiejnym znaku Ryb utrudni komunikację, trudno będzie odróżnić plotkę od rzetelnej informacji. W trudnej sytuacji pomogą wam osoby życzliwe, które znajdziecie we własnej rodzinie oraz w miejscu pracy. Sprawy domowe oraz zawodowe zaprzątać was będą do 20 marca, dopóki Słońce przebywa w znaku Ryb, odczujecie potrzebę izolacji oraz odpoczynku, ponieważ niektóre problemy zaczną was przerastać. Trygon Marsa w waszym znaku do Urana w Baranie sprzyja rewolucyjnym zmianom w dziedzinie związanej z uprawianym hobby, grupa osób podzielających wasze zainteresowania oczekiwać będzie radykalnych decyzji oraz zdecydowanego działania.

Dni między 8 a 16 marca mogą być trudne finansowo, zajdzie konieczność wprowadzenia ograniczeń w wydatkach na cele związane z przyjemnościami, również dzieciom odmówicie zakupu rzeczy, które w waszym mniemaniu są niepotrzebne.

10 marca Jowisz, władca waszego znaku, zmieni bieg i zacznie poruszać się biegiem wstecznym, sytuacja ta potrwa do 10 lipca. Niektóre osoby postanowią wycofać się z aktywności, które nie przynoszą wymiernych korzyści, energię skierują ku własnemu wnętrzu, postanowią przemyśleć cele i priorytety, jakimi powinni kierować się w życiu. Trygon Słońca do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie między 10 a 17 marca, doda wam sił i stworzy okazję do wprowadzenia oczekiwanych zmian, natomiast kwadratura Słońca do Marsa skłoni do działania radykalnego i jednoznacznego, odetniecie się od wszystkiego, co utrudnia wam rozwój. Kiedy 17 marca Mars zmieni znak i wkroczy do znaku Koziorożca, opuści was bojowy nastrój, skupicie się na poprawie finansów, natomiast po 20 marca Słońce w życzliwym znaku Barana przywróci wam dobry nastrój i nadzieję na załatwienie wszystkich trudnych spraw.

Od 23 marca do 15 kwietnia Merkury w Baranie wejdzie w retrogradację, pozostańcie więc czujni w sprawach związanych z szeroko pojętą komunikacją oraz przepływem informacji. W ostatnim tygodniu marca zawalczycie o dodatkowe finanse, niezbędne do rozwoju waszego hobby. Inwestycje, jakie zdecydujecie się podjąć, wywołają szereg emocji, które podsyci pełnia w znaku Wagi, do której dojdzie 31 marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *