Horoskop na marzec 2018 dla Byka

Do 7 marca Wenus, władczyni waszego znaku, przebywa jeszcze w znaku przyjaznych Ryb, obdarzając osoby urodzone w Byku (szczególnie w jego ostatniej dekadzie) wszelkiego rodzaju błogosławieństwami. Wenus tworzy koniunkcję z Merkurym, będącym w słabej pozycji, waszym myśleniem kierują więc uczucia. Pierwszy tydzień marca okaże się szczególnie korzystny dla twórców, artystów oraz osób lubiących korzystać z ich dorobku. Także osoby zakochane przeżyją słodkie i namiętne chwile, każdy moment poświęcicie na kontakt z najbliższymi. Romantyczne spotkania z przyjaciółmi przy lampce wina umilą wieczory, a długie rozmowy pozwolą poznać wszystkie tajemnice serca.

Wyjątkowo przyjemnie spędzicie czas między 1 a 4 marca, kiedy Wenus utworzy trygon z przynoszącym szczęście i powodzenie Jowiszem. Sytuacja pogorszy się po 7 marca, ponieważ zarówno Wenus, jak i Merkury, zmienią znak i wkroczą do znaku Barana, okaże się, że nic nie jest takie, jakim wydawało się na początku. Zbulwersują was informacje, jakie otrzymacie, pamiętajcie jednak, że większość to niesprawdzone plotki, zachowajcie je więc dla siebie, aby przekazując je dalej nie zrobić niechcący komuś krzywdy. Do 20 marca absorbować was będą sprawy przyjaciół oraz osób, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań, nie wszystko okaże się jasne i zrozumiałe, a związki i koalicje zmieniać się będą jak w kalejdoskopie, zachowajcie więc uważność i nie wyciągajcie pochopnych wniosków.

Wenus w kwadraturze do Saturna między 8 a 16 marca zmusi was do ograniczeń zarówno finansowych, jak i emocjonalnych. Niektóre Byki poczują się samotne i opuszczone, inne natomiast napotkają trudności w kontaktach z kimś starszym, surowym lub chorym. Osoby urodzone w ostatniej dekadzie znaku powrócą natomiast do starej przyjaźni, która wydawała się już stracona lub nawiążą sieć międzynarodowych kontaktów, przynoszącą korzyści dopiero w przyszłości.

Kiedy 20 marca Słońce zmieni znak i wkroczy do znaku Barana, poczujecie się bardzo osłabieni i pozbawieni energii, nie dane wam jednak będzie odpocząć, bo targać wami zaczną głębokie emocje, kiedy najpierw między 20 a 26 marca Wenus utworzy kwadraturę z transformującym Plutonem, a następnie – między 26 a 31 marca – koniunkcję z rewolucyjnym Uranem. Niestety, pomimo starań, aby ukryć uczucia, ostatniego dnia marca, podczas pełni w znaku Wagi, nie powstrzymacie się i wygarniecie wszystko, co leży na sercu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *