Horoskop na marzec 2018 dla Bliźniąt

Do 6 marca wasza sytuacja osobista i zawodowa jawić się będzie jako niejasna i mocno problematyczna. Niektórym osobom trudno będzie podjąć decyzję lub dokonać wyboru między przeciwstawnymi opcjami, ponieważ obydwie wydawać się będą równie atrakcyjne, tymczasem niebawem okaże się, że żadna z nich nie jest do przyjęcia. Dopóki Merkury przebywa w Rybach odniesiecie wrażenie, że otacza was mgła i wielka niepewność, dlatego zaufajcie uczuciom, które właściwie was poprowadzą i pozwolą w każdej sytuacji wyjść na prostą. Szczególnie w sprawach zawodowych słuchajcie głosu serca, a nie zawiedziecie się. Po 7 marca sytuacja się poprawi i uzyskacie jasność co do drogi, którą powinniście podążać.

Merkury oraz Wenus w znaku Barana obiecują aż do 23 marca ożywienie towarzyskie, znajdziecie czas na spotkania zarówno z ukochaną osobą, jak i z przyjaciółmi, rozwiniecie swoje hobby oraz zainteresowania, jedynie między 8 a 14 marca napotkacie na trudności w porozumieniu z osobami starszymi lub konserwatywnymi. Między 10 a 17 marca, kiedy Słońce utworzy trygon z przynoszącym powodzenie Jowiszem, czeka was wiele okazji do wykazania się nadzwyczajnymi umiejętnościami. Słońce, przebywające do 20 marca w znaku Ryb sprawi, że zaangażujecie się mocno w sprawy zawodowe, usiłując znaleźć najlepsze rozwiązanie dla problemów, które ze swojej natury mają przeciwstawne opcje i dla których punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Ostatnia dekada miesiąca związana będzie przede wszystkim z rozwojem życia towarzyskiego, czekają was spotkania z przyjaciółmi, zebrania osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania, randki, imprezy i proszone kolacje, nie zabraknie okazji to pokazania się od najlepszej strony.

23 marca Merkury, władca waszego znaku, wchodzi w retrogradację i pozostanie w biegu wstecznym do 15 kwietnia, powstrzymajcie się w tym czasie od podejmowania ważnych życiowych decyzji, zakupu sprzętu elektronicznego oraz komunikacyjnego, uważajcie na drogach, przemyślcie każdy szczegół rozpoczętych projektów, unikajcie rozpoczynania nowych spraw, szczególnie związanych z szeroko pojętą komunikacją. W gronie przyjaciół może dojść do nieporozumień w ostatnich dniach marca, pozostańcie bezstronni, starajcie się nie zajmować jednoznacznego stanowiska, bo napotkacie opór, jakiego się nie spodziewacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *