Horoskop na marzec 2018 dla Barana

Do 20 marca, dopóki Słońce przebywa w znaku Ryb, niestety brakować wam będzie energii, przyczepić się może grypa lub dopadnie was inny rodzaj niedyspozycji, starajcie się więc oszczędzać siły i jak najwięcej odpoczywać, aby zregenerować organizm. Najtrudniejszy będzie pierwszy tydzień miesiąca, dlatego dobrze wam zrobi krótki urlop, niektóre Barany wybiorą się w pierwszej połowie marca za granicę, co okaże się znakomitym pomysłem.

Do 17 marca Mars, władca waszego znaku, przebywa w życzliwym znaku Strzelca, odniesiecie więc sukcesy we wszystkich sprawach, związanych z nauczaniem oraz w kontaktach międzynarodowych, szczególnie między 6 a 17 marca, kiedy zarówno trygon Marsa do Urana, jak i trygon Słońca do przynoszącego profity Jowisza, pozwoli wykorzystać pojawiające się okazje.

Wenus, przebywająca od 7 marca w znaku Barana, doda wam wdzięku i zachęci do miłosnych podbojów, myśli przez większą część miesiąca krążyć będą wokół celu waszych westchnień, zaczniecie kombinować jak zdobyć partnera/partnerkę, co pozwoli oderwać się od przyziemnych oraz zawodowych problemów. Nie wszystko jednak w sprawach finansowych oraz uczuciowych pójdzie po waszej myśli, niektóre ważne spotkania nie dojdą do skutku lub ich efekty was nie zadowolą, nie przejmujcie się tym za bardzo, bo już 20 marca Słońce wkroczy do Barana i napełni was optymizmem.

Ostatnia dekada marca zmieni wiele w zaplanowanych przedsięwzięciach, ponieważ 23 marca Merkury w waszym znaku zmieni bieg na wsteczny i będzie się cofał aż do 15 kwietnia – nie jest wskazane w tym czasie rozpoczynanie nowych projektów oraz przedsięwzięć, należy natomiast wprowadzić korektę w najważniejsze sprawy, którymi się zajmujecie.

Ostatnia dekada miesiąca wyznaczy okres wzmożonej aktywności, zwłaszcza w sprawach zawodowych, pojawią się wyzwania, którym trzeba będzie sprostać, ale to akurat jest żywiołem większości Baranów, trudności was zahartują i skłonią do jeszcze większego zaangażowania. W ostatnich dniach marca nie pozwólcie, aby niecierpliwość i skłonność do stawiania spraw na ostrzu noża, pozbawiła was możliwości osiągnięcia celu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.