Horoskop na marzec 2018 dla Raka

Na początku miesiąca planety w życzliwym znaku Ryb zadziałają stymulująco na wrażliwe Raki, pobudzając je do wyrażania uczuć, szczególnie dotyczy to osób, urodzonych w ostatniej dekadzie znaku. Wenus i Merkury do 7 marca wzbudzą w zakochanych Rakach lawinę emocji, będziecie mówić, pisać i opowiadać o miłości, zdradzie oraz lojalności, możecie być jednak pewni wzajemności swoich uczuć. Trygon Wenus do Jowisza pozwoli zawrzeć międzynarodowe przyjaźnie, pojawi się szansa na interesujące podróże zagraniczne.

Słońce aż do 20 marca przebywa w znaku Ryb, stwarzając szansę na samorealizację, szczególnie między 10 a 17 marca, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem trygonu Słońca do Jowisza. Niektóre osoby spotkają się z atakiem zazdrości ze strony podwładnych lub współpracowników, nie powinniście się tym przejmować, bo szefowie są po waszej stronie. W pracy nastąpi czas rewolucji i restrukturyzacji, od was zależy czy dostosujecie się do zmian, czy postanowicie podjąć wyzwanie i poszukać innego miejsca, nie zapominajcie jednak, że w niektórych przypadkach lepsze jest wrogiem dobrego. 17 marca nastąpi nów w znaku życzliwych Ryb, jednocześnie Mars wkroczy do przeciwległego znaku Koziorożca, wasi wrogowie się uaktywnią, trzeba będzie zacząć bronić swojego zdania.

20 marca Słońce wkroczy do znaku Barana, aktywizując zawodową sferę życia, ostatnia dekada miesiąca okaże się wyjątkowo znacząca dla zajmowanej przez was pozycji. Niektóre Raki napotkają na swojej drodze nieprzejednanych wrogów, trzeba będzie stawić czoło atakom i wymaganiom ze strony przełożonych lub partnerów biznesowych. Związki nieformalne przeżywać mogą kryzys, głównie z przyczyny waszego zaangażowania w problemy zawodowe.

Od 23 marca Merkury w znaku Barana zmieni kierunek i zacznie poruszać się biegiem wstecznym, niektóre umowy stracą znaczenie, przełożeni wycofają się z zobowiązań. Nie jest to korzystny czas dla rozpoczynania nowych zawodowych projektów lub wprowadzania radykalnych zmian w dziedzinie kariery, wstrzymajcie się z tym do 15 marca, kiedy Merkury wróci do biegu prostego, skupcie się na umocnieniu pozycji i wprowadzeniu poprawek do wszystkich spraw, którymi się zajmujecie. Ostatnie dni miesiąca okażą się trudne emocjonalnie, starajcie się nabrać dystansu do otaczającej was rzeczywistości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.