Horoskop na luty 2024 roku dla Koziorożca

Słońce w Wodniku przebywa do 19 lutego, w tym czasie pochłoną was sprawy finansowe i zabezpieczenie osobistej własności. Od początku miesiąca do 18 lutego Jowisz znajdzie się w harmonijnym aspekcie do Saturna, to okres, w którym macie szansę zabezpieczyć przyszłość swoich dzieci, zbudować trwałe podstawy egzystencji, stworzyć coś, co przetrwa lata. Między 6 a 11 lutego, włączając w to nów Księżyca w Wodniku, do którego dojdzie 9 lutego, Słońce utworzy napięty aspekt z rewolucyjnym Uranem, nastąpią gwałtowne zmiany w stanie posiadania, możecie coś stracić, ale też uzyskać niezależność finansową. 19 lutego Słońce wkroczy do życzliwych Ryb, rozpoczynając miesiąc, w którym zaczniecie realizować swoje ukryte plany i marzenia, energię skierujecie na sprawy związane z rodzeństwem i najbliższym sąsiedztwem. 24 lutego dojdzie do pełni Księżyca w Pannie, emocje rozbudzą planowane podróże, zdobywanie wiedzy i zdawanie egzaminów. W ostatnich dniach miesiąca Słońce znajdzie się w koniunkcji z Merkurym i Saturnem, nastąpią ograniczenia w podróżowaniu, sprzęt elektroniczny może ulec awarii.

Wenus w waszym znaku od 6 do 9 lutego znajdzie się w harmonijnym aspekcie do nieprzewidywalnego Urana, niektóre Koziorożca z dnia na dzień wpadną w sidła miłości, to będzie jak „grom z jasnego nieba”, zaufajcie uczuciom – między 12 a 14 lutego, gdy Wenus utworzy sekstyl z Neptunem, romantyczne marzenia rozbudzą zmysły, a kiedy 16 lutego Wenus opuści wasz znak i do 18 lutego znajdzie się w koniunkcji z pożądliwym Plutonem, zrobicie wszystko, aby zdobyć obiekt swoich westchnień. Również w dniach od 19 do 26 lutego, gdy Wenus utworzy koniunkcję z zapalczywym Marsem i kwadraturę ze szczodrym Jowiszem, sięgniecie po coś, co przerasta wasze możliwości i o co trzeba stoczyć zażartą walkę.

Mars w waszym znaku w dniach od 6 do 10 lutego utworzy harmonijny aspekt z Neptunem w życzliwych Rybach, włożycie sporo wysiłku w realizację swoich marzeń. 13 lutego Mars opuści wasz znak i wtargnie do Wodnika, w koniunkcji ze zdobywczym Plutonem pozostanie do 18 lutego, ogarnie was silna namiętność, nic was nie powstrzyma przed zdobyciem tego, na czym wam zależy, zachowajcie ostrożność, bo siła może łatwo przekształcić się w agresję, zwłaszcza w sprawach dotyczących finansów. Pod koniec miesiąca, gdy Mars znajdzie się w kwadraturze do Jowisza, stracicie dużo energii a także pieniędzy, na zaspokojenie własnych przyjemności.

Merkury w waszym znaku w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w sekstylu do Neptuna, co rozwinie wyobraźnię i pozwoli skorzystać z natchnienia oraz podpowiedzi intuicji. 5 lutego Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Wodnika, od razu znajdzie się w koniunkcji z posępnym Plutonem, umysł ogarnie troska o zabezpieczenie materialne. W okolicach 10 lutego, gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze do Jowisza, niektóre Koziorożce zdecydują się na większe niż zwykle wydatki, zwłaszcza jeśli dotyczyć będą podróży lub kształcenia dzieci. W dniach 16 – 18 lutego, podczas kwadratury Merkurego do wybuchowego Urana, stracicie cierpliwość wobec oczekiwań finansowych dzieci lub przyjaciół. 23 lutego Merkury zawita do życzliwych Ryb, straci jednak wiele ze swojej mocy, jedynie w ostatnich dniach miesiąca, gdy znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i Saturnem a zaraz potem w sekstylu do Jowisza, uda się podjąć wyważone decyzje, akceptując konieczne ograniczenia.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

2 komentarze do “Horoskop na luty 2024 roku dla Koziorożca

  1. coś tu nie gra. „Pełnia księżyca w Wodniku, do której dojdzie 9 lutego” a potem „24 lutego dojdzie do pełni księżyca w Pannie”.

    1. Tak, 9 lutego 2024 roku jest nów Księżyca w Wodniku. Przepraszam za pomyłkę i dziękuję za czujność 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *