Horoskop na luty 2024 roku dla Wodnika

Słońce w waszym znaku przebywa do 19 lutego, napełniając energią i potrzebą wyrażenia swojej indywidualności. Od 1 do 18 lutego pozostaniecie pod wpływem harmonijnego aspektu szczodrego Jowisza do zrównoważonego Saturna, to szansa na zbudowanie stabilizacji materialnej, którą zapewni rodzina lub inwestycje w nieruchomości. W dniach 6 – 11 lutego Słońce w waszym znaku utworzy kwadraturę z Uranem, władcą Wodnika, aspekt obejmie nów Księżyca, do którego dojdzie 9 lutego, w sposób nagły i nieoczekiwany rozpocznie się nowy rozdział w waszym życiu, nastąpią zmiany, które obejmą życie rodzinne, to okres pełen niespodzianek i stresów, ale uzyskacie niezależność, na jakiej wam zależy. 19 lutego Słońce opuści wasz znak i wkroczy do Ryb, zasilając energetycznie finansową sferę życia, pełnia Księżyca, do której dojdzie 24 lutego, rozbudzi emocje związane ze stanem posiadania. W ostatnich dniach miesiąca koniunkcja Słońca z Merkurym i Saturnem ograniczy wydatki, pomoże jednak podjąć decyzje finansowe, które wpłyną na waszą przyszłość.

Wenus w Koziorożcu w dniach 6 – 9 lutego utworzy trygon do Urana w zasobnym Byku, pojawią się niespodziewane środki, które zasilą rodzinny budżet, niektóre Wodniki wyrażą skrywane do tej pory uczucia. Między 12 a 14 lutego sekstyl Wenus do Neptuna pozwoli zrealizować najgłębsze marzenia. 16 lutego Wenus zawita do waszego znaku, do 18 lutego pozostanie w koniunkcji z pożądliwym Plutonem, co rozpali zmysły, silne emocje nie ustąpią również między 19 a 26 lutego, gdy Wenus znajdzie się w koniunkcji ze zdobywczym Marsem w waszym znaku i w kwadraturze do Jowisza, sięgniecie po coś, co jest waszym dziedzictwem, ogarnie was namiętność, której nie uda się powstrzymać, skorzystają na tym Wodniki, które włożyły wysiłek w zgłębianie psychiki ludzkiej i poznały naturę własnych pragnień, niektóre osoby dojdą do konkluzji „teraz albo nigdy”.

Mars w Koziorożcu od 6 do 10 lutego znajdzie się w sekstylu do Neptuna, zaczniecie gonić za mirażami, ogarnie was tęsknota za tym, co trudne do osiągnięcia. 13 lutego Mars wkroczy do waszego znaku, w koniunkcji z potężnym Plutonem pozostanie do 18 lutego, w tym czasie energia i potrzeba działania będzie was rozpierać, dbajcie o to, aby nie zawładnął wami gniew, bo trudno będzie się powstrzymać od agresywnych reakcji, emocje mogą okazać się silniejsze, niż wola ich powstrzymania, dotyczy to szczególnie Wodników urodzonych w styczniu. Między 25 a 29 lutego Mars w kwadraturze do Jowisza sprawi, że poświęcicie wiele energii sprawom rodzinnym i domowym, podróże w tym czasie okażą się pełne napięć.

Merkury w pierwszych dniach miesiąca znajdzie się w sekstylu do marzycielskiego Neptuna, co rozbudzi wyobraźnię i wzmocni intuicję. 5 lutego Merkury zawita do waszego znaku, od razu znajdzie się w koniunkcji z Plutonem, umysł zacznie działać jak brzytwa, chociaż niektóre osoby ogarną mroczne myśli. W okolicach 10 lutego kwadratura Merkurego do Jowisza wywoła stres związany z podróżami lub nauką, jeszcze bardziej nerwowo zrobi się w dniach 16 – 18 lutego, gdy pozostaniecie pod wpływem kwadratury Merkurego do Urana, władcy waszego znaku, trudno będzie zachować spokój wobec zaskakujących wydarzeń. 23 lutego rano Merkury opuści wasz znak i wejdzie do Ryb, co mocno go osłabi, jednak w ostatnich dniach miesiąca, gdy znajdzie się w koniunkcji ze Słońcem i Saturnem a następnie w kwadraturze do Jowisza, podejmiecie decyzje finansowe, które wpłyną na waszą dalszą przyszłość.

CzaroMarownik 2024 - z nim każdy dzień będzie magiczny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *