Horoskop na luty 2018 dla Raka

Na początku miesiąca nagle mogą pojawić się dolegliwości wywołane zaburzeniami pogodowymi oraz wewnętrznym niepokojem, uda wam się jednak szybko dojść do siebie, dzięki sekstylowi Merkurego do Marsa. Słońce, Wenus oraz Merkury w znaku ciekawego ludzi i świata Wodnika, stymulują do wykazania zainteresowania szeroko pojętą psychologią, sprawami ostatecznymi oraz pomysłami na zarządzanie majątkiem. Wenus, a następnie Słońce, w kwadraturze do Jowisza, wywołają poczucie nadmiernych oczekiwań w stosunku do dzieci, a także obiektu romantycznych uczuć. Nic się jednak złego nie dzieje, po prostu ogarniają was wątpliwości, których powinniście zaniechać i starać się myśleć bardziej pozytywnie.

Między 4 a 9 lutego pojawią się zawodowe możliwości, które powinniście szybko wykorzystać, szybkość działania będzie się tu bardzo liczyć. Raki bez pary, lub świeżo zakochane, przeżyją okres fascynacji osobą oryginalną i ciekawą, relacja rozwinie się jednak w większym stopniu w kierunku przyjaźni, niż miłości. 11 lutego Wenus opuści znak Wodnika i wkroczy do życzliwego znaku Ryb, aktywizując działalność artystyczną oraz wzbudzając w niektórych osobach uczucia wyższe. Staniecie się dużo bardziej wyrozumiali i skłonni do okazywania miłości bliźnim.

Między 10 a 18 lutego, kiedy pozostaniecie pod wpływem seksylu Słońca do Urana, otrzymacie zawodowa propozycję, która wpłynie na powiększenie stanu posiadania. Niektóre Raki zdecydują się na atrakcyjny, nisko oprocentowany kredyt. Dni między 14 a 16 lutego okażą się natomiast szczególnie niekorzystne dla rozpoczynania wszelkich działań, ze względu na zaćmienie Słońca w znaku Wodnika, powstrzymajcie się w tych dniach od podejmowania ważnych, życiowych decyzji. Horoskop radzi, aby trzymać się tego, co jest zbudowane na trwałych podstawach. Osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku mają szansę w tym miesiącu zawrzeć znajomości, które okażą się długotrwałe.

18 lutego zarówno Słońce, jak i Merkury, wkroczą do przyjaznego znaku Ryb, samopoczucie wielu Raków ulegnie więc poprawie, nadejdzie czas romantycznych uniesień oraz twórczych zmagań. Wykorzystajcie ostatnią dekadę miesiąca do rozwoju zarówno intelektualnego, jak i emocjonalnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.