Horoskop na luty 2018 dla Bliźniąt

Przez pierwszą dekadę miesiąca aż trzy planety przebywać będą w przyjaznym znaku Wodnika, sprzyjając podróżom, kontaktom międzynarodowym oraz aktywizując chęć poszerzania horyzontów. Słońce do 18 lutego wpłynie pobudzająco na osoby studiujące oryginalne, indywidualne kierunki studiów, a także na wszystkie Bliźnięta zajmujące się nauczaniem. Czas sprzyja podróżom zagranicznym, możecie teraz zaplanować letnie wakacje, na pewno będą udane. Również Wenus do 11 lutego dostarczy moc towarzyskich atrakcji, szczególnie między 4 a 9 lutego, kiedy Wenus utworzy sekstyl z nieprzewidywalnym Uranem. Merkury w pierwszym tygodniu miesiąca pozwoli wam błysnąć intelektem i nawiązać ciekawe międzynarodowe znajomości. To idealny moment na zdawanie egzaminów, ale jeśli wybierzecie się w tym czasie na narty, również owocnie spędzicie tydzień.

Między 12 a 23 lutego pozostaniecie w cieniu i trudno będzie wam się przebić z dobrymi pomysłami, jedynie 17 lutego możecie liczyć na to, że szef zauważy i doceni innowacyjne propozycje, jakie wam chodzą po głowie. Nie próbujcie natomiast składać nowych projektów 15 lub 16 lutego, podczas zaćmienia Słońca w znaku Wodnika, bo możecie zostać niesprawiedliwie ocenieni.

Kiedy 18 lutego zarówno Słońce, jak i Merkury opuszczą znak Wodnika i wkroczą do znaku Ryb, sprawy zawodowe pochłoną was całkowicie. Promowane będą wszelkie działania natury artystycznej, sprzyjać wam będzie natchnienie oraz intuicja, warto w ostatniej dekadzie lutego rozwijać w sobie każdy rodzaj twórczości.

Między 20 a 24 lutego możecie utrwalić swoje osiągnięcia, inwestować w nieruchomości oraz rzeczy trwałe, osoby poszukujące pracy łatwo ją uzyskają, możecie liczyć na długotrwałą współpracę. Ostatnie dni miesiąca przyniosą rozwiązanie trudnych osobistych problemów, po warunkiem, że powstrzymacie się od ostrych i nieprzyjemnych wypowiedzi, pamiętajcie, że słowa ranią i mogą zrobić więcej krzywdy, niż przypuszczacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.