Horoskop na luty 2018 dla Lwa

Słońce, Wenus oraz Merkury, przebywające w przeciwległym znaku Wodnika, wpłyną stymulująco na wszelkiego rodzaju kontakty międzyludzkie, zarówno osobiste, jak i biznesowe. Do 18 lutego Słońce oraz Merkury wpłyną korzystnie na umowy oraz negocjacje. Między 4 a 9 lutego wolne Lwy mogą zupełnie nieoczekiwanie spotkać miłość swego życia, w najgorszym przypadku macie szansę doświadczyć niezapomnianego, ekscytującego romansu. Lwy w stałych związkach przeżyją natomiast fascynację partnerem, jakby od nowa się zakochały. Stan taki trwać będzie do 11 lutego, dopóki Wenus przebywa w Wodniku, natomiast kiedy zmieni znak i wkroczy do znaku Ryb, możecie liczyć na dodatkowy zastrzyk finansowy w postaci premii lub dotacji, w ostateczności sięgniecie po kredyt.

Między 10 a 18 lutego sekstyl Słońca do Urana zapowiada niespodziewane wydarzenie związane z kontaktami międzynarodowymi lub systemem nauczania. Pojawi się szansa na wyjazd za granicę lub poznacie osobę, która będzie miała znaczny wpływ na waszą przyszłość. Jedynie między 14 a 16 lutego unikajcie podejmowania ważnych, życiowych decyzji, znajdziecie się bowiem pod wpływem zaćmienia Słońca w znaku Wodnika. W tych dniach może się okazać, że jakaś relacja was zawiodła lub osoba, na której polegaliście, nie spełniła oczekiwań. Dopiero 17 lutego będziecie mogli jasno ocenić sytuację i wykazać się racjonalnym podejściem do problemu.

Kiedy 18 lutego Słońce i Merkury opuszczą znak Wodnika i wkroczą do znaku Ryb, istotne się stanie zarządzanie wspólnymi pieniędzmi. Słońce w sekstylu do Saturna w ostatnim tygodniu miesiąca skłoni niektóre Lwy do zajęcia się swoim zdrowiem, szczególnie stanem kręgosłupa. Najwyższy czas, aby podjąć decyzje, które będą miały długotrwały wpływ na wasze samopoczucie. Ostatnie dni lutego sprzyjają rehabilitacji oraz wszelkiego rodzaju terapii. Wolne Lwy natomiast przeżyją w końcówce miesiąca niezwykły i romantyczny romans, unikajcie stosowania presji lub nacisku, bo spłoszycie pojawiające się uczucie, nie przyśpieszajcie biegu wydarzeń, wszystko w swoim czasie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *