Horoskop na luty 2018 dla Panny

Do 18 lutego, dopóki Słońce oraz Merkury przebywają w znaku Wodnika, całą energię powinniście skierować na poprawę zdrowia oraz uporządkowanie relacji z podwładnymi lub wykonawcami waszych zleceń. Poczujecie się w swoim żywiole, poświęcając czas działaniom wymagającym precyzji oraz systematyczności. Merkury w sekstylu do Marsa, między 1 a 7 lutego, pozwoli szybko uporać się z wszystkimi zadaniami, konfiguracja sprzyja błyskawicznym i jednoznacznym decyzjom, szczególnie wszelkiego rodzaju remonty oraz prace domowe wykonacie sprawnie i skutecznie. Również w sprawach zawodowych nastąpi postęp, zupełnie nieoczekiwanie pojawią się środki na realizację ważnych projektów, może ich jednak być zbyt mało, dlatego zajdzie konieczność sięgnięcia do rezerw.

Wenus, przechodząc 11 lutego do przeciwległego znaku Ryb, w którym czuje się znakomicie, rozbudzi serce i zmysły wielu Panien. Osoby bez pary mają szansę napotkać na swojej drodze kogoś wyjątkowego, przy kim serce zabije mocniej. Wszystkie Panny powinny wykorzystać pobyt Wenus w Rybach, rozwijając w sobie uczucia wyższe, empatię oraz zdolność do głębszych uczuć. Nie zabraknie romantycznych wieczorów i niezapomnianych wrażeń. Niektóre Panny odczują potrzebę zaopiekowania się kimś słabszym lub bezradnym.

Między 12 a 23 lutego, kiedy pozostawać będziecie pod wpływem kwadratury Marsa do Neptuna, starajcie się nie stawiać domownikom wymagań, którym nie mają szansy sprostać. W sprawach zawodowych pojawią się nieporozumienia, wywołujące gniew i niecierpliwość. Jeżeli planujecie zaręczyny lub rozpoczęcie długotrwałej współpracy, wybierzcie dzień 17 lutego na podejmowanie wszelkich zobowiązań wymagających wytrwałości.

Kiedy 18 lutego Słońce oraz Merkury zmienią znak i wkroczą do przeciwległych Ryb, sprawy partnerstwa zarówno osobistego, jak i związanego z biznesem, okażą się najważniejsze. To dobry moment na negocjacje oraz podpisywanie umów. Szczególnie między 20 a 24 lutego, kiedy zarówno Słońce, jak i Merkury, utworzą sekstyl z Saturnem, pojawią się możliwości zawiązania długoterminowych spółek oraz zalegalizowania nieformalnych związków. Ostatnie dni miesiąca przyniosą miłosny oraz emocjonalny zawrót głowy, jeśli nie wiecie jak postąpić, słuchajcie intuicji oraz własnych uczuć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *