Horoskop na luty 2018 dla Byka

Słońce do 18 lutego opromieni swoim blaskiem sprawy zawodowe i skieruje waszą energię na rozwój kariery. Zarówno Słońce, jak i Wenus, władczyni znaku Byka, przebywać będą w Wodniku, stymulując wasze życie towarzyskie i rozrywkowe. Między 4 a 9 lutego nie zabraknie służbowych kolacji i wspólnych imprez, na których omawiać możecie interesy w swobodnej i miłej atmosferze. W pierwszej połowie miesiąca najpierw Wenus, a następnie Słońce utworzą napięty aspekt do Jowisza w przeciwległym Skorpionie, kontakty personalne okażą się dla was dużym wyzwaniem, a osoby znane i prominentne wkroczą z impetem do waszego życia zawodowego i wywołają zamęt.

11 lutego Wenus zmieni znak i wkroczy do znaku życzliwych Ryb, poczujecie się więc na swoim miejscu, ciesząc się sympatią i przychylnością przyjaciół. Pobyt Wenus w znaku Ryb jest dla Byków szansą na rozwój działalności artystycznej, sprzyja również zawieraniu dozgonnych przyjaźni, opartych na uczuciach empatii i szlachetnej miłości.

Emocji w sprawach zawodowych nie zabraknie 15 lutego, kiedy w znaku Wodnika dojdzie do zaćmienia Słońca, wśród przełożonych nastąpią daleko idące zmiany, spodziewajcie się niepopularnych decyzji, które mogą podkopać zaufanie do autorytetów. 18 lutego Słońce zmieni znak i wkroczy do przyjaznych wam Ryb, do końca miesiąca aktywność towarzyska oraz społeczna ulegnie jeszcze większej intensyfikacji.

Między 19 a 28 lutego Wenus w koniunkcji z Neptunem utworzy kwadraturę do Marsa, okaże się to dla niektórych osób znakomitą okazją do rozwoju działalności artystycznej, dla twórców może być to okres pełen natchnienia, w którym nie zabraknie wskazówek ze strony wszelkich Muz. Osoby zakochane przeżyją czas pełen miłosnych uniesień, skrywanego cierpienia, a czasami gorzkiego rozczarowania, kiedy marzenia nie zechcą przystawać do rzeczywistości. Przyjaciołom wysoko postawicie poprzeczkę, nie zadowolicie się pozorami, zaczniecie wymagać pełnej lojalności i świadomości, że was popierają, a także stoją za wami murem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *