Horoskop na luty 2018 dla Barana

Słońce, przebywające do 18 lutego w życzliwym znaku Wodnika, ożywi życie towarzyskie i sprawi, że więcej czasu poświęcicie przyjaciołom oraz osobom, z którymi łączy was wspólnota zainteresowań. Między 6 a 15 lutego kwadratura Słońca do Jowisza wywoła napięcie w kontaktach z osobami prominentnymi, reprezentującymi inny system wartości – jeśli opanujecie swoje przekonanie, że zawsze i we wszystkim macie rację, uda wam się nawiązać owocną współprace, która może przynieść znaczne zyski w przyszłości.

Między 10 a 18 lutego sekstyl Słońca do Urana pomoże znaleźć wyjście z najtrudniejszej nawet sytuacji oraz sprawi, że dogadacie się dosłownie z każdym. Niektóre Barany mają szansę poznać w tym czasie osobę, z którą zawrą przyjaźń na dobre i na złe. Mars w Strzelcu zachęca do aktywności fizycznej, warto wybrać się na narty lub zacząć uprawiać sporty. Sekstyl Merkurego do Urana w pierwszym tygodniu miesiąca pozwoli wam podejmować decyzje szybko i konkretnie.

Między 12 a 22 lutego pozostaniecie pod wpływem kwadratury walecznego i konkretnego Marsa do niepewnego i mglistego Neptuna, uważajcie, bo będziecie mieć wtedy tendencję do działania nierozważnego, nie dajcie się oszukać i wywieźć na manowce, bo trudno będzie się zorientować, kto kłamie a kto mówi prawdę, łatwo w takiej sytuacji popełnić błąd. W przyjaznym znaku Wodnika do 18 lutego przebywa również Merkury, planeta mądrości i komunikacji, tworząc warunki do podejmowania trafnych, chociaż chwilami nieprzewidywalnych decyzji, opartych na intuicji. Do 11 lutego również Wenus gości w Wodniku, zachęcając do nieskrępowanej zabawy, wolne Barany mają w tym czasie szansę na rozpoczęcie romansu i znalezienie prawdziwie bratniej duszy, szczególnie między 4 a 9 lutego, kiedy Wenus utworzy sekstyl z Uranem.

Jowisz w Skorpionie przez cały miesiąc stymulować będzie osoby urodzone w ostatniej dekadzie znaku, do śmiałych i odważnych inwestycji, stwarzających szansę do wzbogacenia się, Saturn w Koziorożcu natomiast skłoni Barany urodzone w pierwszej dekadzie znaku do utrwalenia zawodowej pozycji.

Kiedy 18 lutego Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, poczujecie się jak balonik, z którego uszło powietrze. Ostatnia dekada miesiąca pełna będzie działań tajnych, skrywanych romansów oraz spraw, które zapragniecie ukryć przed całym światem. Unikajcie używek, bo łatwo w tym czasie wpaść w uzależnienie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *