Horoskop na luty 2017 dla Wagi

Kiedy 3 lutego Wenus opuści znak Ryb i wkroczy do znaku Barana, zaczniecie wykazywać aktywność w każdym rodzaju związku. Zamiast marzyć i śnić o miłości idealnej, poddacie się uczuciom namiętnym i zdecydowanym. Pociągnie was osobowość gorąca, a nawet agresywna, z rozkoszą pozwolicie się zdobyć i zrobicie dla partnera wszystko, czego zażąda. Towarzyszyć wam jednak będzie poczucie niespełnienia, zamiast się zadręczać pomyślcie, że w miłości najbardziej fascynujący jest moment, kiedy się „goni króliczka”.

Od 6 lutego Jowisz w waszym znaku zacznie się cofać, utworzy jednak jednocześnie wyjątkowo pomyślny trygon ze Słońcem, możecie więc liczyć nie tylko na fart w dziedzinie uczuć, ale również na szereg znajomości z osobami znaczącymi i wybitnymi, które podniosą wasz prestiż. Szczególnie osoby urodzone w ostatniej dekadzie Wagi mogą liczyć na szereg ułatwień oraz powrót do projektów, które kiedyś porzuciły.

Dni między 7 a 15 lutego okażą się wyjątkowo korzystne, wszystko będzie wam sprzyjać, a odpowiednie osoby pojawią się we właściwym miejscu i czasie. Walentynki w tym roku mają szansę pozostać niezapomnianymi, śmiało wyrażajcie swoje oczekiwania i nadzieje. Relacje osobiste pozostaną jednak napięte i nieprzewidywalne za sprawą Urana, Marsa oraz Wenus w przeciwległym znaku Barana. Musicie trzymać rękę na pulsie, bo planety zapowiadają szereg perturbacji pod koniec miesiąca i od waszej postawy oraz mądrości emocjonalnej wiele będzie zależało.

Kiedy Słońce 18 lutego opuści znak Wodnika i wkroczy do znaku Ryb, nadejdzie czas, kiedy sprawy zdrowotne dadzą o sobie znać. To nie jest czas na odpoczynek, chociaż kusić was będzie, żeby rzucić wszystko i wybrać się na urlop. Sytuacja w pracy wymagać będzie nie tylko waszej obecności, ale wręcz zaangażowania w sprawy wymagające uporządkowania. Wiele się będzie działo również w sferze szeroko pojętych uczuć. Ważne rozmowy starajcie się przeprowadzić przed 25 lutego, bo kiedy 26-go Merkury opuści znak Wodnika i wkroczy do Ryb, a Mars i Uran utworzą napięty aspekt z Plutonem, rozpocznie się próba sił, która nie wiadomo jak się zakończy. Zarówno w relacjach osobistych, jak i zawodowych nastąpią zgrzyty, bądźcie przygotowani na każdą ewentualność i nie pozwólcie sobie na utratę kontroli nad emocjami.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *