Horoskop na luty 2017 dla Skorpiona

Do 18 lutego Słońce przebywające w znaku Wodnika skieruje waszą uwagę na sprawy domowe. Kiepski stan nerwów da o sobie znać w pierwszych dniach miesiąca, uważajcie, aby nie wyżywać się na niewinnych członkach rodziny. Trudno będzie dogadać się z kimkolwiek, przyda się wam kilka dni odpoczynku.

Już 7 lutego sytuacja nieco się poprawi, kiedy Merkury opuści znak Koziorożca i wstąpi do znaku Wodnika, a konfiguracja pozostałych planet aż do 15 lutego pozwoli wam wrzucić na luz i zając się własnymi sprawami. Przede wszystkim powinniście zadbać o zdrowie, bo wbrew temu, co czasem o sobie myślicie, nie jesteście z żelaza. Głębokie uczucia i potężne namiętności dokonują w waszym ciele zmian, które widać dopiero po jakimś czasie.

Walentynki w tym roku okażą się nadzwyczaj emocjonujące, ale macie szansę postawić na swoim i podporządkować sobie partnera. Wasz znak opuści Lilith, zakończą się więc wszelkie związki budzące wątpliwość co do lojalności. Bez względu na decyzje, jakie podejmiecie, znajdziecie w sobie dość siły, aby iść dalej bez oglądania się za siebie.

Do 18 lutego macie szansę uporządkować wszystkie sprawy związane z rodziną, aby kiedy Słońce wkroczy do znaku Ryb, zająć się już tylko tym, co sprawia wam przyjemność. Ponieważ walka i silne emocje są waszym żywiołem, z energią zabierzecie się za reformowanie spraw w miejscu pracy. Nie pozwolicie sobie więcej dyktować warunków, jeśli uznacie, że nie odpowiada wam szef lub przedsiębiorstwo, odwrócicie się na pięcie i zamkniecie za sobą drzwi. Uważajcie jednak, aby nie wylać dziecka z kąpielą, sprawdźcie najpierw prawa, jakie wam przysługują. Próba sił, jaka nastąpi w ostatnich dniach lutego, może okazać się destrukcyjna dla was samych. To także znakomity moment, aby zadbać o zdrowie i raz na zawsze pozbyć się problemów, które nie pozwalają wam sprawnie funkcjonować.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.