Horoskop na luty 2017 dla Panny

Pierwsze dni lutego mogą okazać się nieco nerwowe, ktoś zechce zepsuć wam opinię. Już 3 lutego przeciwległy znak Ryb opuści życzliwa Wenus, nie możecie więc liczyć na taryfę ulgową, partner nie spojrzy już przez różowe okulary na waszą obojętną postawę. Na szczęście 7 lutego Merkury opuści zachowawczy znak Koziorożca i wkroczy do rozrywkowego Wodnika, do tego utworzy sekstyl z ognistą, bo pozostającą pod wpływem Marsa, Wenus. W związkach zrobi się goręcej, partnerowi poświęcicie więcej czasu i uwagi.

Dni między 7 a 15 lutego obfitować będą w spotkania towarzyskie, szykuje się poprawa finansów. Jeśli jednak planujecie wziąć kredyt lub dokonanie poważnych inwestycji, zastanówcie się dwa razy, zanim podpiszecie umowę. Doradca finansowy okaże się mało rzetelny, a do tego niekompetentny, a wszystko wyjdzie na jaw pod koniec miesiąca, kiedy Mars, Uran i Pluton utworzą napięte aspekty. To, co w połowie miesiąca wydaje się być znakomitą okazją, po 26 lutego, kiedy Merkury opuści błyskotliwe Ryby i znajdzie się w niepewnych Rybach, okaże się bombą z opóźnionym zapłonem. Nie wierzcie więc w zapewnienia sprawiającego miłe wrażenie doradcy finansowego, bo może wpuścić was w maliny i wplątać w sytuację, z której trudno wyjść.

Walentynki w tym roku miną przyjemnie, jednak Panny urodzone w trzeciej dekadzie znaku powinny okazać swoje uczucie troszcząc się o zdrowie partnera.  W pracy natomiast możecie liczyć na miłą atmosferę, nie obędzie się jednak bez spięć, bo szef zleci wam dodatkową pracę, zamiast protestować potraktujcie to jako dowód uznania dla waszych umiejętności, nikt tak jak Panny nie potrafi uporządkować tego, co inni zabałaganili. Po 18 lutego, kiedy Słońce opuści znak Wodnika i wkroczy do przeciwległych Ryb, sprawy umów, negocjacji oraz nawiązywania kontaktów nabiorą znaczenia pierwszoplanowego.

W dniach 21-22 lutego uzyskacie przewagę nad partnerem, będzie to jednak pyrrusowe zwycięstwo. Poczucie sukcesu przykryje przed waszymi oczami zagrożenia, tymczasem powinniście zachować ostrożność i wykazać się czujnością, bo kiedy 26 lutego Merkury opuści znak Wodnika i wstąpi do znaku Ryb, sytuacja wymknie się spod kontroli i pokaże swoją ciemną stronę. Słuchajcie intuicji, ona was nie zawiedzie i w żadnym razie nie podejmujcie pochopnych decyzji.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.