Horoskop na listopad 2016 dla Raka

Jeszcze do 9 listopada Raki urodzone w ostatniej dekadzie znaku doświadczać będą ataków ze strony partnerów osobistych lub biznesowych. Czas nie sprzyja negocjacjom ani walce o wysoką pozycję. Większe szanse na porozumienie mają osoby urodzone w drugiej dekadzie znaku, a to dzięki sekstylowi Słońca do Plutona, trzeba będzie stawić czoło trudnym sprawom partnerskim związanym ze wspólnymi finansami oraz wyjaśnić tajemnice, jakie wyjdą na jaw. Spodziewajcie się wyznań, wyjawienia romansów własnych i cudzych, szczerych, chociaż czasem bolesnych rozmów. Nie obawiajcie się jednak, porozumienie jest możliwe dzięki zdolności do wybaczenia, co posłuży do zacieśnienia więzi.

W pierwszym tygodniu listopada trudna sytuacja w pracy ulegnie poprawie, niektóre Raki czeka nawet podwyżka lub awans, na który dawno przestały liczyć. Dzieci staną się waszym oczkiem w głowie, ich sprawy wymagać bowiem będą wyjaśnień, chaos panujący w ich życiu wpłynie również na was destabilizująco, zrobicie więc wszystko, aby wyjaśnić nieporozumienia i uporządkować sytuację najbliższych.

Druga dekada miesiąca zapowiada się dużo radośniej dzięki Wenus, która 12 listopada wstąpi do przeciwległego znaku Koziorożca. Wolne Raki zaczną rozglądać się za partnerem na stałe, życie towarzyskie ulegnie poprawie i stanie się znacznie barwniejsze. Nabierzecie większej chęci do pracy, uwolnicie się od dręczących wątpliwości, jedynie między 17 a 21 listopada wstrzymajcie się od ważnych życiowych zamierzeń, bo kwadratura Merkurego do Neptuna wprowadzi w wasze myślenie chaos i niepewność, lepiej odłożyć decyzje na bardziej sprzyjający moment.

14 listopada dojdzie do pełni w znaku Byka, łatwiej w tym dniu uruchomić emocje, starajcie się nad nimi zapanować, szczególnie w dziedzinach związanych z dziećmi oraz szeroko pojętą kreatywnością. To, co stworzycie, okaże się inspirujące również dla innych. Ostatni tydzień miesiąca będzie znaczący przede wszystkim dla Raków urodzonych w drugiej dekadzie znaku, możecie liczyć na ważne deklaracje i długotrwałe zobowiązania partnerskie, w domu pojawią nowe osoby, zaroi się od ślubów i chrzcin w rodzinie bliższej i dalszej, odwiedzą was krewni z zagranicy. W ostatnich dniach listopada powrócą nieporozumienia w pracy, możliwe są również gorące kłótnie między kochankami.

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *