Horoskop na lipiec 2018 dla Wodnika

Słońce w Raku do 22 lipca skłoni Wodniki do zatroszczenia się o zdrowie, wpłynie też na poprawę warunków pracy. Pierwsza dekada miesiąca może okazać się dla niektórych osób spektakularna w rozwoju kariery, pojawią się propozycje dobrze płatnej pracy, szczególnie jeśli działacie w sferze szeroko pojętej twórczości.

Do 10 lipca, dopóki Wenus przebywa w przeciwległym znaku Lwa, będziecie się podobać, a miłość się do was uśmiechnie. Nęcić was mogą wyjazdy zagraniczne, nie tylko jako wakacyjny relaks, ale również służbowa konieczność. Na koncie pojawią się dodatkowe środki, starajcie się nie wydać wszystkiego od razu. Między 3 a 7 lipca zwróćcie szczególną uwagę na emocje, uważajcie na każde słowo, bo może się obrócić przeciwko wam, kiedy Merkury utworzy opozycję do Marsa w waszym znaku, trudno będzie powstrzymać się od złośliwych uwag i niesprawiedliwych ocen. Wszędzie was będzie pełno, wszystko zechcecie zrobić naraz i natychmiast, umysł się wyostrzy, ale pośpiech w tym czasie nie spełni swojej funkcji i wprowadzi więcej zamieszania niż konstruktywnego myślenia.

Kiedy 10 lipca Wenus opuści znak Lwa i wkroczy do Panny, tworząc trygon z Uranem i Saturnem, wpadniecie na pomysł jak ulokować zdobyte pieniądze, niektóre osoby zdecydują się na zakup nieruchomości lub wzięcie długotrwałego kredytu. Opozycja Słońca do Plutona, działająca między 10 a 16 lipca, zmusi do podjęcia ważnych decyzji, zmierzających do poprawy zdrowia, nów w znaku Raka, do którego dojdzie 13 lipca może okazać się początkiem nowego stylu życia, bardziej prozdrowotnego, może czas na zmianę diety lub rozpoczęcie terapii. Między 20 a 24 lipca sekstyl Wenus do Jowisza pozwoli cieszyć się chwilą i odpocząć z dala od zgiełku świata, niektóre Wodniki jednak wezwą obowiązki służbowe, które okażą się bardzo interesujące.

Po 22 lipca, kiedy Słońce wkroczy do przeciwległego znaku Lwa, sprawy każdego rodzaju partnerstwa okażą się najważniejsze. Związki, które nie zostały oparte na trwałych podstawach miłości i zaufania, mogą zacząć się chwiać, kiedy w ostatnim tygodniu lipca Słońce utworzy opozycję do Marsa w waszym znaku i kwadraturę do Urana w Byku. 27 lipca natomiast dojdzie do pełni w waszym znaku w połączeniu z zaćmieniem Księżyca – nie pozwólcie ponieść się emocjom, zastanówcie się, co tracicie zanim zatrzaśniecie za sobą drzwi. Merkury w przeciwległym znaku Lwa zmieni bieg na wsteczny 26 lipca, unikajcie więc podejmowania w tym czasie ważnych, życiowych decyzji, bo nadejdzie moment, że zaczniecie ich żałować. Jeśli jednak jakaś relacja okaże się dla was zbyt toksyczna lub krzywdząca, nie wahajcie się pakować walizki i uciekajcie gdzie pieprz rośnie.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.