Horoskop na lipiec 2018 dla Koziorożca

Do 22 lipca Słońce przebywa w przeciwległym znaku Raka, skupiając waszą uwagę na relacjach z innymi ludźmi. Wielki trygon w znakach wodnych między Słońcem, Jowiszem i Neptunem, pod wpływem którego pozostaniecie w pierwszej dekadzie lipca podkreśla, że w każdym kontakcie, zarówno osobistym, jak i biznesowym, wielką rolę odegrają uczucia. Macie szansę w tym czasie zawrzeć prawdziwie trwałe przyjaźnie, oparte na podobnym systemie wartości i poczuciu sprawiedliwości. Poznacie osoby będące autorytetem w swojej dziedzinie, które wspierać będą realizację waszych marzeń. Nie wszystko jednak ułoży się po waszej myśli, w tym miodzie jest spora łyżka dziegciu. Między 3 a 7 lipca opozycja Merkurego do Marsa zapowiada trudne rozmowy na temat pieniędzy, negocjacje okażą się twarde, a wy znajdziecie się na straconej pozycji. Horoskop radzi unikać agresji i zbyt emocjonalnego podejścia do spraw materialnych.

10 lipca Wenus opuści znak Lwa i wkroczy do znaku uporządkowanej Panny, tworząc korzystny i bardzo energetyczny układ z nieprzewidywalnym Uranem oraz stabilizującym Saturnem w waszym znaku – wolne Koziorożce, szczególnie jeśli urodziły się w pierwszej dekadzie znaku, stracą głowę dla osoby nietuzinkowej i oryginalnej, miłość wybuchnie z wielką siłą, to może być początek długotrwałego związku.

Między 10 a 16 lipca dojdzie do prawdziwej próby sił, kiedy Słońce w Raku utworzy opozycję do Plutona znajdującego się w waszym znaku, odnajdziecie w sobie bezwzględność, o którą być może siebie nie podejrzewaliście. Decydujący moment nastąpi 12 lub 13 lipca, kiedy dojdzie do nowiu w Raku, w połączeniu z zaćmieniem Słońca, zdecydowanie powinniście odrzucić negatywne emocje i nauczyć się trudnej sztuki wybaczania, łatwiej wam będzie zaakceptować zmiany, które są nie do uniknięcia. Kiedy między 20 a 24 lipca Wenus utworzy sekstyl do Jowisza, możecie liczyć na pomoc życzliwych osób, okaże się bardzo potrzebna po 22 lipca, kiedy Słońce wkroczy do znaku Lwa i zacznie tworzyć bardzo energetyzującą konfigurację z Uranem i Marsem. Kiedy 27 lipca dojdzie do pełni połączonej z zaćmieniem Księżyca w Wodniku, zagrożone okażą się wasze finanse, nie decydujcie się w tym czasie na żadne niepewne inwestycje czy kredyty, unikajcie ryzyka, bo czekają was straty. 26 lipca Merkury w Lwie zmieni bieg na wsteczny, co tym bardziej podkreśla ostrożność przy podejmowaniu ważnych, życiowych decyzji.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Jeden komentarz do “Horoskop na lipiec 2018 dla Koziorożca

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *