Horoskop na lipiec 2018 dla Ryby

Do 22 lipca Słońce przebywa w życzliwym znaku Raka, pozwalając rozluźnić się i czerpać radość z życia oraz wszystkiego, co sprawia przyjemność. Pierwsza dekada lipca to najlepszy moment, żeby wyjechać na wakacje i przestać przejmować się tym, na co nie macie wpływu, ponieważ Słońce utworzy najpierw trygon z przynoszącym szczęście i dostatek Jowiszem, a następnie z Neptunem, przebywającym u siebie władcą waszego znaku. Wiele marzeń może się spełnić w tym okresie, pod warunkiem, że zadbacie o zdrowie i odwrócicie się od osób, które się do was uśmiechają, ale wcale dobrze wam nie życzą, nie słuchajcie plotek i skupcie się na tym, co przynosi radość.

Po 10 lipca, kiedy Wenus opuści znak Lwa i wkroczy do przeciwległej Panny, nastanie czas miłości, która ogarnie was w sposób nagły i całkowity. Trygon Wenus do rewolucyjnego Urana oraz zachowawczego Saturna sprawi, że uda się wam zrównoważyć w związku to, co ciekawe i oryginalne, z poczuciem pewności i gwarancji na przyszłość. Wolne Ryby mogą znaleźć w drugiej dekadzie lipca swoją druga połówkę, poznać osobę „do tańca i do różańca”, przyjaciela i partnera na całe życie. Nie zmarnujcie szansy, bo opozycja Słońca do Plutona, do której dojdzie między 10 a 16 lipca, wzbudzi namiętność i emocje trudno do opanowania, pozostańcie szczególnie ostrożni w okolicach 13 lipca podczas nowiu w znaku Raka, połączonego z zaćmieniem Słońca, możecie w tym czasie bardzo wiele zyskać lub stracić, jeśli nie uda się opanować zbyt silnych uczuć.

Dni między 20 a 24 lipca okażą się bardzo korzystne dla podróży zagranicznych, Ryby urodzone w drugiej dekadzie lipca na wszelki wypadek powinny puścić kupon totolotka, bo szczęście się wokół nich kręci.

22 lipca Słońce opuści przyjazny znak Raka i wkroczy do znaku Lwa, w ciągu następnych kilku dni utworzy napięte aspekty z Marsem i Uranem, osoby urodzone w pierwszej dekadzie znaku powinny zadbać o zdrowie, bo każde zaniedbanie doprowadzi do nagłego pogorszenia samopoczucia. Szczególnie ostrożni pozostańcie między 26 a 28 lipca, kiedy dojdzie do pełni w znaku Wodnika, połączonej z zaćmieniem Księżyca. Ostatnie dni lipca przyniosą powrót namiętności, skomplikują się też relacje przyjacielskie, starajcie się wykazać większą dozę tolerancji dla innych osób.
W CzaryMary.pl trwa Magiczne Lato z Darmową Dostawą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *