Horoskop na lipiec 2017 dla Panny

Pierwszy tydzień lipca minie pod znakiem zmian w relacjach przyjacielskich, zakończycie jedne, a nawiążecie drugie, również stosunki w grupie osób, z którymi łączą was wspólne zainteresowania ulegną przetasowaniu. Weryfikacja znajomych pod kątem ich przydatności do realizacji planów i zamierzeń okaże się teraz niezbędna.

Młode Panny wpadną w wir imprez towarzyskich, powiodą się wyjazdy nad wodę, zabawy trwać będą do białego rana, starajcie się nie nadużywać alkoholu, bo staniecie się wyjątkowo podatni na jego wpływ. Pierwsze dwa tygodnie lipca to idealny czas na wakacje, ponieważ przez cały czas pozostawać będziecie pod wpływem sekstylu Merkurego do Wenus, nawet kiedy obydwie planety zmienią znaki – sprzyja to dobrym relacjom międzyludzkim, sprawnej komunikacji, udanym romansom i przydatnym kontaktom towarzyskim. Trygon Słońca do Neptuna pozwoli zrealizować marzenia, Panny urodzone w drugiej dekadzie znaku skłonne jednak będą idealizować partnera, starajcie się więc mocno stąpać po ziemi, aby nie doznać rozczarowania.

Kwadratura Słońca do Jowisza skłoni was do zwiększonych wysiłków w celu zdobycia funduszy na wakacyjne podróże, tymczasem opozycja Słońca do Plutona, pod wpływem której pozostaniecie między 5 a 15 lipca, ostrzega przed nieuczciwymi osobami gotowymi wykorzystać waszą łatwowierność. Sekstyl Merkurego do Jowisza, działający w dniach 13 – 17 lipca, utworzy szereg okazji do wzbogacenia się, miejcie oczy szeroko otwarte, korzystajcie z pojawiającej się szansy, nie ujawniajcie jednak swoich pomysłów, pozostawcie je w tajemnicy przynajmniej do 26 lipca, dopiero po tym terminie nadejdzie korzystny czas dla objawienia światu planowanych zamierzeń. Między 17 a 22 lipca trygon Merkurego w Lwie do Saturna w Strzelcu utrwali i zabezpieczy wasze zawodowe plany, wpłynie również pozytywnie na sprawy domowe, warto w tym czasie załatwiać sprawy urzędowe i realizować długotrwałe przedsięwzięcia.

Kiedy 23 lipca Słońce wkroczy do znaku Lwa poczujecie się osłabieni energetycznie, zalecany jest w tym czasie odpoczynek od spraw wymagających wysiłku fizycznego, jednak wasz umysł działać zacznie wyjątkowo sprawnie dzięki trygonowi Merkurego do Urana, wpadniecie na szereg błyskotliwych pomysłów, które śmiało możecie realizować po 26 lipca, kiedy Merkury wkroczy do waszego znaku. Ostatni tydzień miesiąca przyniesie dobre wiadomości i poprawę finansów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *