Horoskop na lipiec 2017 dla Lwa

Do 23 lipca, dopóki Słońce przebywa w znaku Raka, nie liczcie na taryfę ulgową, czeka was wiele wysiłku, jaki trzeba włożyć w naprawę stosunków w pracy. Pilnujcie się, bo za waszymi plecami trwa walka o wpływy. Zostaniecie poddani weryfikacji, wasza wydajność spadnie, bo dysponujecie obecnie mniejszym zasobem energii, niż zwykle. Pierwsza dekada miesiąca minie jednak w miarę spokojnie, jeśli skupicie się na realizacji marzeń, dobrze wam zrobi w tym czasie urlop i odpoczynek od zgiełku dnia codziennego. Trygon Słońca do Neptuna pozwoli skorzystać z dobrodziejstw medytacji i nawiązać kontakt z własnym wnętrzem, natomiast kwadratura Słońca z Jowiszem stworzy szansę na udane, chociaż wymagające wysiłku podróże zagraniczne. Ruchliwości sprzyja także obecność Merkurego między 6 a 26 lipca.

W dniach 5-15 lipca, kiedy Słońce ustawi się w opozycji do Plutona, zostaniecie poddani presji trudnej do wytrzymania, niektóre Lwy zaczną narzekać na bóle kręgosłupa, korzystne okaże się rozpoczęcie terapii, nie lekceważcie sygnałów, jakie wysyła do was przeciążony organizm. Nadmiar obowiązków da się we znaki i ciało wręcz wymusi odpoczynek, jeśli sami nie zdecydujecie się wrzucić na luz.

W dniach między 16 a 20 lipca, podczas trygonu Wenus do Jowisza, czeka was mnóstwo atrakcji, niezliczona ilość spotkań towarzyskich, szereg okazji do wykorzystania. Starajcie się zachować spokój, jeśli ktoś zechce sprowokować was do działań impulsywnych lub agresywnych, miejcie oczy szeroko otwarte, bo nie wszyscy są wam życzliwi.

Kiedy 20 lipca do waszego znaku wtargnie Mars, staniecie się bardzo aktywni, natomiast gdy 23-go wkroczy tam również Słońce, odzyskacie energię, zapał i chęć do działania. To dobry moment, żeby nadrobić zaległości w każdej dziedzinie. Koniunkcja Marsa ze Słońcem uczyni z was jednak osoby skłonne do ataku, nie dacie sobie w kaszę dmuchać, ego upomni się o swoje prawa i skłoni was do działań agresywnych, jeśli tylko ktoś nadepnie wam na odcisk. Między 22 a 26 lipca Merkury w trygonie do Urana pozwoli rozwiązać najbardziej zawiłe problemy, wpadniecie na szereg znakomitych pomysłów, zdobędziecie uznanie i prestiż. Ostatnie dni miesiąca przyniosą poprawę finansów i pozwolą nawiązać korzystne przyjaźnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.