Horoskop na lipiec 2017 dla Bliźniąt

Do 6 lipca uwagę Bliźniąt zaprzątać będą sprawy finansowe. Uciekające zbyt szybko pieniądze wzbudzą niepokój o przyszłość i skłonią do ryzyka. Czas nie sprzyja spekulacjom, trudno też liczyć na wygraną, ale nadzieja na szybki zysk nie opuści was do 13 lipca. Wakacje są okresem wymagającym większych nakładów środków na zorganizowanie urlopu dla całej rodziny, wyjazdy zagraniczne i wypoczynek dla dzieci pochłonie więcej, niż planowaliście. Nie będziecie jednak żałować ani złotówki, bo świetnie spędzicie czas przeznaczony na odpoczynek.

Sekstyl Merkurego do Wenus, pod wpływem którego pozostaniecie przez połowę miesiąca, przyniesie okazje do znakomitej zabawy, a kiedy 6 lipca Wenus wkroczy do waszego znaku, natomiast Merkury przesunie się do Lwa, podniesie się samoocena Bliźniąt, wzrośnie seksapil i chęć korzystania z rozkoszy życia. Single zapragną nagle połączyć się w pary, osoby wolne nawiążą wakacyjne romanse, również związki przeżyją renesans uczuć, odżyją relacje uśpione rutyną. Ogólnie zrobi się miło i zabawnie, pod warunkiem, że przestaniecie przejmować się uciekającymi pieniędzmi.

Podczas pełni w znaku Koziorożca, pod wpływem której pozostaniecie w dniach 8-9 lipca, uświadomicie sobie jasno jakim budżetem dysponujecie, trzeba wtedy dobrze zaplanować wydatki i przestać się przejmować przyszłością, bo ona sama o siebie zadba.

Między 13 a 17 lipca Merkury utworzy sekstyl do szczodrobliwego Jowisza, możecie liczyć w tych dniach na łut szczęścia, warto zagrać w lotto, wybrać się w podróż lub zawalczyć o awans. Również kolejne dni, do 20 lipca, przyniosą wiele okazji do wykorzystania, kiedy Wenus w waszym znaku ustawi się w sekstylu do Jowisza, przynosząc dary losu, radość oraz szczęście w miłości.

Kiedy 20 lipca Mars, a trzy dni później również Słońce, opuszczą znak Raka i wkroczą do życzliwego i rozrywkowego znaku Lwa, poczujecie się jeszcze lepiej. Wenus w waszym znaku w opozycji do Saturna do 26 lipca ograniczy kontakty towarzyskie, ale za to Uran sypnie genialnymi pomysłami i pozwoli skupić się na tym co najważniejsze. Po 26 lipca, kiedy Merkury opuści znak Lwa i wkroczy do znaku Panny, a Wenus utworzy sekstyl z rewolucyjnym Uranem,  czas najmilej spędzicie wśród przyjaciół oraz osób podzielających wasze zainteresowania. Bliźnięta urodzone w ostatniej dekadzie znaku przeżyją miłosną fascynację, mogą zakochać się dosłownie od pierwszego spojrzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.