Horoskop na lipiec 2017 dla Byka

Horoskop radzi wam w pierwszej połowie miesiąca wziąć urlop, gdyż w pracy czeka was nadmiar obowiązków, a jedno zadanie gonić będzie następne – najlepsze w takiej sytuacji jest oderwanie się od zobowiązań i skorzystanie z ofert biur podróży. Możecie również zająć się w tym czasie sprawami związanymi z przekazem informacji, promocją swojej osoby i każdego rodzaju publikacją własnych osiągnięć.

Sekstyl Wenus w waszym znaku do Merkurego w przyjaznym znaku Raka, pod wpływem którego pozostaniecie do 6 lipca, zapowiada szereg interesujących spotkań, sukcesów w dziedzinie literackiej i szeroko pojętej komunikacji, to znakomity czas na założenie własnego bloga lub strony internetowej, chociaż wiązać się to będzie z koniecznością zmiany sposobu myślenia. Pierwszy tydzień lipca upłynie trochę nerwowo, niektóre wiadomości mogą  wyprowadzić z równowagi, nic jednak nie zepsuje wam nastroju, jeśli skupicie się na przyjemnościach.

Między 6 a 13 lipca nadal wpłynie na was ten sam sekstyl, jednak Wenus przebywać zacznie w znaku Bliźniąt, natomiast Merkury przesunie się do znaku Lwa – uwagę zwrócicie na finanse i zabezpieczenie stanu posiadania, więcej czasu spędzicie z dziećmi, będziecie też rozwijać swoje pasje. Folgowanie rozkoszom stołu osłabi wątrobę i może wywołać niedyspozycje, wywołane nadmiarem, dotyczy to szczególnie osób urodzonych w drugiej dekadzie znaku. Ogólnie jednak, dopóki Słońce przebywa znaku Raka, czyli do 23 lipca, dobre samopoczucie was nie opuści, a planety zachęcają do aktywności związanej z podróżami i poznawaniem nowych miejsc.

Trygon Wenus do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie między 17 a 21 lipca, sprawi, że tryskać będziecie humorem, a wasze konto zasilą dodatkowe środki, które przeznaczycie na naukę lub wymarzone wakacje we dwoje. Między 21 a 27 lipca Wenus znajdzie się w opozycji do Saturna, zapragniecie więc pobyć w samotności, najlepiej poczujecie się w domu, zaczniecie też oszczędzać na przyszłe przyjemności, które pojawią się niespodziewanie w ostatnich dniach miesiąca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.