Horoskop na grudzień 2016 dla Raka

Za sprawą Merkurego i Wenus w przeciwległym znaku Koziorożca, pierwszy tydzień grudnia obfitował będzie w spotkania towarzyskie, randki i inne tego typu wydarzenia. To znakomity czas, aby kogoś do siebie przekonać, rozkochać i uwieść. Szczególnie podatne na strzały Amora okażą się Raki urodzone w ostatniej dekadzie znaku. W domu pojawią się goście, co z jednaj strony okaże się przyjemne, z drugiej jednak wymagać będzie od was zwiększonego wysiłku. Tak się składa, że w pracy, niestety, czekają was wyzwania, którym powinniście starać się sprostać, bo otworzą wam drzwi do kariery.

Druga dekada miesiąca upłynie bardzo pracowicie, jeśli szef każe wam zostać po godzinach zgadzajcie się bez szemrania, bo w dłuższej perspektywie bardzo się wam to opłaci. To również dobry moment na zastosowanie zdrowej diety, opartej na warzywach, owocach i kaszach, w przeciwnym razie problemy z jelitami i z żołądkiem pojawiać się zaczną przy każdym większym zdenerwowaniu.

Grudzień nie jest najlepszym miesiącem na remonty i przebudowy, ze względu na bliskość Świąt, jeśli jednak planowaliście coś zmienić w domu, właśnie teraz traficie na odpowiednich fachowców, warto więc może zdecydować się na ten krok. W dniach 15-19 grudnia przeprowadzicie szereg rozmów istotnych dla waszej przyszłości. Negocjacje okażą się trudne i wyczerpujące, ale nie przywiązujcie się do osiągniętych umów i zapewnień, bo po 19 grudnia, kiedy Merkury zacznie się cofać, partner zmieni zdanie i wycofa się z większości ustaleń.

Mars, który od 19 grudnia gościć zacznie w Rybach, zachęci was do realizacji marzeń o dalekich podróżach, być może zdecydujecie się spędzić tegoroczne Święta za granicą. Jakąkolwiek podejmiecie decyzję planety zapewnią wam dobry nastrój i pogodę ducha, jedynie Raki urodzone w drugiej dekadzie znaku mogą doświadczyć problemów w partnerstwie, nie zabraknie im głębokich i transformujących przeżyć. W nowy rok wejdziecie z mocnym postanowieniem zmiany w relacjach, które budzą w was negatywne emocje.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *