Horoskop na grudzień 2016 dla Lwa

Mars w opozycyjnym znaku Wodnika w korzystnych konfiguracjach z Jowiszem i Saturnem pozwoli wam w pierwszej dekadzie grudnia sięgnąć po sukcesy, uważajcie tylko, aby nie pędzić zbyt szybko, bo konkurencja może tego nie wytrzymać i zacząć knuć wokół was sieć intryg. Na szczęście szybko sobie ze wszystkim poradzicie, bo kiedy po 7 grudnia do znaku Wodnika wkroczy powabna Wenus nawet obcy ludzie zaczną wam pomagać; na swej drodze spotkacie osoby miłe i życzliwe, gotowe wam nieba przychylić. Lubicie być podziwiani i chwaleni, więc wasza samoocena znacznie wzrośnie. Jednocześnie Mars w Wodniku zachęci  was również do większego zaangażowania  w relacje z innymi, zadbajcie o to, aby nie reagować agresywnie na zaczepki, posłuchajcie raczej Wenus, zawsze skłonnej do rozwiązania każdego problemu w duchu zgody i harmonii.

W dniach 7-14 grudnia Słońce w koniunkcji z Saturnem w korzystnych konfiguracjach z Jowiszem i Uranem pozwoli wam rozwinąć swoje pasje, szczególnie jeśli związane są z podróżami zagranicznymi lub nauczaniem. Złapiecie znakomity kontakt z dziećmi, zarówno własnymi, jak wszystkimi innymi, wzbudzicie ich szacunek i zbudujecie swój autorytet. To dobry czas na awans i rozwój kariery, pod warunkiem, że gotowi będziecie zaakceptować większy zakres obowiązków, za którym nie idzie podwyżka płacy.

Pełnia, do której dojdzie w znaku Bliźniąt w dniach 13-14 grudnia, pokaże wam drogę, którą powinniście podążać. Między 15 a 21 grudnia możecie poznać kogoś, z kim nawiążecie płomienny romans, to jeszcze nie miłość, ale fascynacja okaże się wystarczająco silna, żeby rozważać poważny związek. 21 grudnia Słońce opuści znak Strzelca i wkroczy do znaku Koziorożca, staniecie się bardziej zachowawczy i ostrożni, powrócą jakieś dawne dolegliwości kręgosłupa, jeśli nie zadbaliście w odpowiednim czasie o rehabilitację. Merkury w biegu wstecznym zapowiada komplikacje zdrowotne, warto w tygodniu przedświątecznym zwolnić tempo i zadbać o najbliższych.

Święta miną w przyjaznej atmosferze, o co postara się Wenus w korzystnych konfiguracjach, będzie dostatnio i miło, a jednocześnie ciekawie i intrygująco. Nów w Koziorożcu, do którego dojdzie 29 grudnia, pozwoli wam podjąć noworoczne postanowienia poprawy charakteru. Sylwestra spędzicie w kameralnej atmosferze, unikajcie nadmiaru alkoholu, bo wpłynąć może na niektóre Lwy wyjątkowo niekorzystnie.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *