Horoskop na grudzień 2016 dla Bliźniąt

Na początku miesiąca natraficie w pracy na grono osób, które niewiele zrozumie z tego, co staracie się im przekazać. Już 2 grudnia Merkury opuści znak Strzelca i wstąpi do Koziorożca, w którym czuje się znacznie lepiej, wasze samopoczucie więc również ulegnie poprawie. Zajmiecie się waszą małą stabilizacją, wspólnymi finansami i biznesem. Do 19 grudnia możecie liczyć na aurę sprzyjającą kontaktom międzyludzkim, spotkaniom towarzyskim, konferencjom, negocjacjom i umowom. Wspaniała atmosfera w związkach popsuje się, kiedy Wenus wkroczy do znaku Wodnika – trzeba będzie wykazać się  tolerancją, gdyż partner zacznie być mocno zapracowany. Zamiast robić mu wyrzuty weźcie sprawy w swoje ręce i postarajcie się otoczyć opieką bliską wam osobę, okazując troskę i zrozumienie, będzie wam za to bardzo wdzięczny.

W dniach 6-13 grudnia złapiecie nić porozumienia z osobami pełnymi wyobraźni, artystami lub wizjonerami oderwanymi od rzeczywistości. Otworzycie się na magię i to, co niesamowite, intuicja zadziała wspaniale, a osoby religijne pogłębią swoją wiarę. Ważne decyzje, szczególnie finansowe, podejmujcie do 15 grudnia, gdyż koniunkcja Merkurego z Plutonem grozi fatalnymi posunięciami w dziedzinie biznesu, zwłaszcza po 19 grudnia, kiedy Merkury zmieni bieg i zacznie się cofać.

Ostatnia dekada miesiąca nie sprzyja inwestowaniu, zakupom sprzętu elektronicznego i komunikacyjnego, odpuśćcie sobie też kosztowne prezenty, bo będą się psuły lub z jakiegoś powodu trzeba będzie je zwrócić. Święta miną wam w atmosferze ciepła, okażą się obfite i dostatnie, uda się sprawić radość najbliższym, szczególnie dzieciom. Jedynym mankamentem okażą się spóźnienia, zgubienie drogi, odwołanie niektórych wizyt i różnego typu drobne nieporozumienia, nie powinno wam to jednak popsuć humoru. Goście z małymi dziećmi wprowadzą zamieszanie, ale nie wpłynie to zbyt mocno na waszą gościnność.

Koniec miesiąca przyniesie zawirowania w pracy, ktoś czegoś nie zrozumie i zacznie się na was wyżywać, nie dopuśćcie do tego. Sylwestra starajcie się spędzić jak najdalej od kolegów i koleżanek z pracy.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU

CM2017_789x158px

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *