Horoskop na czerwiec 2017 dla Panny

Pierwszy tydzień miesiąca minie pod znakiem trygonu Słońca do Jowisza oraz kwadratury Słońca do Neptuna, z jednej strony zapowiadają się więc dni pełne spotkań na wysokim szczeblu, wyróżnienie medalem lub podwyżką, szereg finansowych okazji do wykorzystania, z drugiej natomiast wystąpią nieporozumienia w kontaktach międzyludzkich. Otrzymacie fantastyczne propozycje zawodowe, ale trudno wam będzie się dogadać z partnerem biznesowym. Pamiętajcie, że nie wszystko złoto co się świeci i poczekajcie z ważnymi decyzjami finansowymi przynajmniej do 6 czerwca, kiedy Merkury, władca waszego znaku, zagości w znaku Bliźniąt, gdzie czuje się fenomenalnie.

Dni między 6 a 21 czerwca okażą się szczególnie korzystne dla wszelkiego rodzaju zawodowych osiągnięć, zaczniecie błyszczeć w pracy jak gwiazda, chociaż nie obejdzie się bez trudności w dniach 12 – 21 czerwca, kiedy najpierw Słońce, a następnie Merkury, utworzą opozycję do ograniczającego Saturna w Strzelcu. Sytuacja rodzinna może pokrzyżować wam plany, jednak sekstyl Słońca, a następnie Merkurego do Urana, pozwoli wam wpaść na fantastyczny pomysł, które rozwiąże większość problemów.

Do 21 czerwca nie bierzcie urlopu, bo w pracy naprawdę będzie się dużo działo, kiedy jednak zarówno Słońce, jak i Merkury opuszczą znak Bliźniąt i wkroczą do życzliwego znaku Raka, możecie odpuścić sobie pracoholizm i więcej czasu zacząć spędzać wśród przyjaciół i znajomych podzielających wasze pasje i zainteresowania. Panny zajmujące się opieką nad potrzebującymi lub związane z organizacjami pozarządowymi w czasie ostatniej dekady czerwca mogą spodziewać się zwiększenia zadań, pozostałe osoby zbliżą się do aktywności artystycznej lub charytatywnej. Unikajcie w tym czasie używek, bo wpłyną szczególnie negatywnie na samopoczucie emocjonalne. Zajmijcie się rodziną i jej potrzebami, ktoś oczekuje waszego wsparcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.