Horoskop na czerwiec 2017 dla Lwa

Do 21 czerwca promienny władca waszego znaku przebywa w przyjaznym znaku Bliźniąt, co powinno zaowocować pozytywnym nastawieniem do życia i rozwojem zdolności intelektualnych. Trygon Słońca do Jowisza, pod wpływem którego pozostaniecie między 1 a 8 czerwca, dodatkowo zwiększy szanse na poszerzenie horyzontów, wpłynie również korzystnie na odbywanie podróży zarówno mentalnych, jak i rzeczywistych. To znakomity czas na wyjazdy zagraniczne, a także planowanie udanych wakacji, nawet jeśli urlop przypada w późniejszym terminie. Kwadratura Słońca do Neptuna w Rybach ostrzega równocześnie przed oszustami, zachowajcie więc ostrożność w pierwszym tygodniu czerwca podpisując umowy i zobowiązania. Potrzeba realizacji marzeń okaże się prawdopodobnie silniejsza, niż ostrzeżenia, skorzystacie więc z każdej okazji, aby przybliżyć się do pożądanego celu, a okazja ku temu pojawi się dzięki koniunkcji Wenus z nieprzewidywalnym Uranem.

6 czerwca Wenus opuści znak Barana i wkroczy do Byka, co w przypadku niektórych Lwów może zaprocentować podwyżką, natomiast już następnego dnia Merkury przesunie się do przyjaznych Bliźniąt, rozum więc zacznie panować nad instynktami, co tylko wyjdzie wam na dobre. Trygon Merkurego do Jowisza, który działać na was będzie między 12 a 15 czerwca, wpłynie wybitnie korzystnie na wasze zdolności poznawcze, stworzy możliwość podróżowania i zwiedzania ciekawych miejsc, natomiast opozycja Słońca do Saturna w dniach 12 – 18 czerwca podsyci wasze zainteresowanie antykami, ruinami i pozostałościami starych miejsc kultu. W wyniku konieczności zajmowania się dziećmi lub osobami starszymi ominą was niektóre przyjemności, może trzeba będzie ograniczyć wydatki na hobby, ale ogólnie czas do 21 czerwca powinien minąć wam barwnie i radośnie.

Ostatnia dekada miesiąca natomiast spowoduje spadek energii i zmniejszy wytrzymałość na stresy. Słońce, Merkury i Mars w Raku wywołają konieczność zajęcia się problemami rodziny, być może trzeba będzie odwiedzić kogoś w szpitalu. Zadbajcie w tym czasie o zdrowie, nie przemęczajcie się, nie bierzcie kredytów i uważajcie na ukrytych wrogów, którzy rozsiewać zaczną plotki za waszymi plecami. Nie przejmujcie się tym za bardzo, po prostu wam zazdroszczą. Zajmijcie się pracą i zawodowymi obowiązkami, pójdzie wam to znakomicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *