Horoskop na czerwiec 2017 dla Wagi

Pierwsze dni miesiąca przyniosą jakieś zaskoczenie i burzę w związkach, zarówno osobistych jak i biznesowych, to zasługa koniunkcji Wenus z Uranem w bojowym Baranie. Zamiast wpadać w złość zaplanujcie w tym czasie wymarzone wakacje, ponieważ trygon Słońca do Jowisza w waszym znaku zapewni okazję, jaka prędko się nie powtórzy. Zabierzcie swoją drugą połowę w podróż, której się nie spodziewa, gdyż od 6 czerwca, kiedy Wenus wkroczy do znaku Byka i utworzy sekstyl z Marsem w Raku, noce staną się gorące, a krew w żyłach żwawiej popłynie.

Taka aura utrzymywać się będzie aż do 18 czerwca, warto więc ten czas wykorzystać, aby dobrze się zabawić i skorzystać z przyjemności, jakie oferuje los. Szczególnie Wagi urodzone w drugiej dekadzie znaku doświadczą szczodrości i łask Jowisza we wszystkich sprawach związanych z podróżami zagranicznymi, studiami wyższymi oraz szeroko pojętą samorealizacją. Projekty zawodowe wreszcie zaczną przynosić zyski, do czego przyczyni się sekstyl Marsa w Raku do Wenus w Byku. Również single mają szansę spotkać kogoś wyjątkowego – połączą was zawodowe projekty i marzenia o wspólnym domu.

Pełnia, do której dojdzie 9 czerwca w znaku Strzelca, zachęci do podróży i skorzystania z „last minute”.  W tym samym czasie Jowisz w waszym znaku zatrzyma się, aby 10 czerwca ruszyć biegiem prostym i jest to dodatkowy argument, aby odrzucić wahania i zdecydować się na realizację marzeń. Wspierać was będzie również Merkury w Bliźniętach, który utworzy trygon z Jowiszem między 12 a 15 czerwca. Pojawią się, niestety, również ograniczenia za sprawą opozycji Słońca do Saturna, pod wpływem której pozostaniecie między 12 a 18 czerwca, powstrzymać was mogą lęki, że was nie stać na szaloną ekstrawagancję lub osoby starsze zaczną stawiać trudne do spełnienia wymagania. Całe szczęście możecie liczyć na sekstyl Słońca, a następnie Merkurego do Urana w dniach od 16 do 21 czerwca, układ ten pozwoli znaleźć wyjście z najtrudniejszej sytuacji.

Między 17 a 23 czerwca Wenus utworzy sekstyl do romantycznego Neptuna, wprowadzając romans lub dojrzały związek w fazę czułości, uniesień i odlotowych marzeń, ostatecznie między 22 a 27 czerwca trygon Wenus do Plutona doda pikanterii, wywoła namiętność i wzbudzi zazdrość. Nie dajcie się sprowokować do działań gwałtownych i agresywnych, bo gorzko będziecie tego potem żałować. Na początku i pod koniec miesiąca Neptun zaburzy wam punkt widzenia, zastanówcie się, czy na pewno nie mylicie marzeń z rzeczywistością, ale uwierzcie też w swoją gwiazdę, która was w tym miesiącu prowadzi.

Ostatnia dekada czerwca przyniesie mnóstwo zawodowych wyzwań. 24 czerwca możecie rozpocząć całkiem nowy projekt, planety jednak ustawią się w pozycjach, które pokażą wam ciemną stronę zarówno własnej osobowości, jak i otaczających was ludzi. Może to również oznaczać, że czas podjąć decyzje decydujące o waszej przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.