Horoskop na czerwiec 2017 dla Raka

Do 21 czerwca Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, co osłabia was energetycznie, pozwala jednak zająć się tym, czego potrzebujecie – wypoczynkiem i oderwaniem się od trudnych spraw. Starajcie się nie angażować w osobiste animozje w miejscu pracy, bo stracicie poparcie osób, które do tej pory okazywały wam przyjaźń. Trygon Słońca do Jowisza, który obejmie was swym wpływem w pierwszym tygodniu czerwca, podpowiada, że łatwo uda wam się złapać „last minute”, warto więc skorzystać z okazji i wyjechać na wymarzone wakacje. Niektóre Raki czeka w tym czasie wizyta gości z zagranicy lub najazd rodzinny – wydarzenia same w sobie okażą się przyjemne, ale zmuszą do wysiłku i pozbawią odpoczynku.

Kiedy 4 czerwca Mars opuści Bliźnięta i wkroczy do waszego znaku, wszystkie sprawy nabiorą tempa. Poczujecie się popychani do działania, co wzbudzić może u niektórych osób zupełnie niepotrzebną nerwowość lub agresję. Sekstyl Marsa w waszym znaku do Wenus w przyjaznym znaku Byka, pod wpływem którego pozostaniecie między 6 a 18 czerwca, zapowiada u wolnych Raków pojawienie się pożądania, jakaś miłość wybuchnie na bazie przyjaźni, wywoła napięcie i ekscytację. Nawet osoby pozostające w długotrwałych związkach nie oprą się tej energii, noce znów staną się gorące, sprzyja temu początek wakacji i okres urlopowy, z którego powinniście skorzystać.

Raki pozostające w pracy powinny liczyć się z nadmiarem obowiązków między 12 a 18 czerwca, w czasie gdy Słońce utworzy opozycję do Saturna, sytuacja w pracy stanie się w tych dniach nie do wytrzymania. Po 21 czerwca, kiedy Słońce i Merkury zawitają do waszego znaku, staniecie się jak dojrzały, gotów do zerwania owoc – sprawy nabiorą przyspieszenia, a wy nie będziecie wiedzieli w co ręce włożyć.

Nów, do którego dojdzie 24 czerwca w waszym znaku, wyznaczy początek nowej fazy w związku lub projekcie, któremu oddaliście serce. Pojawi się namiętność nie do opanowania, uważajcie, bo opozycja Marsa w waszym znaku do Plutona w Koziorożcu, do której dojdzie w ostatnich dniach czerwca, doprowadzi do konfrontacji lub wzbudzi uczucie zazdrości. Pojawi się możliwość zakończenia toksycznych relacji, które już spełniły swoją funkcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.