Horoskop na czerwiec 2016 dla Byka

W pierwszym tygodniu czerwca pozostaniecie pod wpływem zarówno wielkiego trygonu, jak i wielkiego krzyża – obydwie konfiguracje będą miały wpływ przede wszystkim na stan konta bankowego, co dla wszystkich Byków jest sprawą priorytetową. Z jednej strony czeka Was przypływ dodatkowych pieniędzy, z drugiej większe niż zwykle wydatki lub koszty, które zmuszeni będziecie ponieść w wyniku podjęcia wcześniej błędnych decyzji.

Nów Księżyca w znaku Bliźniąt, do którego dojdzie 5 czerwca, wyznaczy początek jakiegoś finansowego przedsięwzięcia, natomiast w dniach 6-8 czerwca, kiedy Wenus znajdzie się w sercu Słońca, ktoś doceni Wasze starania związane ze zdobywaniem dodatkowych środków. Kolejne dni, między 9 a 11 czerwca, wiązać się będą z walką, jaką wygrać możecie tylko siłą argumentów, pomimo że druga strona zastosuje bezwzględny atak – dotyczy to szczególnie Byków urodzonych w trzeciej dekadzie znaku. Między 11 a 13 czerwca natomiast spodziewajcie się nagłych i niespodziewanych zysków, ktoś zaskoczy Was szczodrością lub doznacie zagubionego strzału Amora, któremu osunęła się ręka.

Kiedy 13 czerwca Merkury opuści Wasz znak i przesunie się do Bliźniąt, konto zasilą kolejne środki,  które przeznaczycie na sprawienie sobie przyjemności.  17 czerwca Wenus wejdzie do znaku Raka, rozpocznie się dla Was znakomity czas, aby zaplanować podróże zagraniczne lub zainwestować w naukę języków obcych.

Między 20 a 24 czerwca zachowajcie ostrożność, bo w tych dniach czeka Was seria nietrafionych wydatków. Ważne decyzje lepiej odłóżcie na ostatni tydzień miesiąca, kiedy Wenus utworzy trygon do Neptuna, a następnie sekstyl do Jowisza – niejedno marzenie uda się w tym czasie z powodzeniem zrealizować. Byki posiadające dzieci będą świętować ich międzynarodowe sukcesy lub wybiorą się w podróż, która przyniesie wszystkim wiele radości. Ostatnie dni czerwca wiązać się mogą z większymi niż zwykle wydatkami.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.