Horoskop na czerwiec 2016 dla Barana

Przez cały miesiąc Mars, władca Waszego znaku, tranzytował będzie ruchem wstecznym znak Skorpiona, oznacza to, że znajdziecie w sobie wystarczająco dużo sił, aby sprostać problemom, które już raz pojawiły się w Waszym życiu, a teraz wrócą, zmuszając do uporządkowania przeszłości. Słońce przebywa w Bliźniętach do 20 czerwca, co zwykle sprzyja nauce, zdobywaniu wiedzy i środkom komunikacji, jednak do 6-go czerwca tworzyć będzie napiętą konfigurację i sprawi, że usiłując się z tymi sprawami zmierzyć, utkwicie w martwym punkcje lub zaczniecie kręcić się w kółko.

Między 6 a 8 czerwca sprawy pieniężne okażą się priorytetowe, szczególnie w kwestii ich prawnego uporządkowania. Zajmiecie się podpisywaniem umów z kredytodawcami, ubezpieczycielami i innymi instytucjami, dysponującymi finansami publicznymi. Będziecie w tych dniach bardziej niż zwykle skłonni do okazywania uczuć, szczególnie w formie pisemnej.

Między 11 a 17 czerwca Barany z trzeciej dekady znaku mogą przeżyć nieoczekiwaną przygodę miłosną, prawdziwy zawrót głowy, który pozbawia tchu. Obudzi się w Was poetyczna natura, zaczniecie pisać romantyczne wiersze, maile i smsy do osoby, która poruszy Wasze serce. To również dobry czas dla trafionych inwestycji w środki komunikacji, samochody i sprzęt elektroniczny, szczególnie po 13 czerwca, ponieważ Merkury przesunie się do znaku Bliźniąt. W dniach 13 -18 czerwca możecie rozpoczynać pisanie bloga, zakładać strony internetowe, podpisywać umowy.

17 czerwca Wenus przesunie się do znaku Raka, co wpłynie kojąco na Barany ze skłonnością do pielęgnowania ogrodów, zwłaszcza w ich aspekcie estetycznym. Upiększycie swoje otoczenie, chętniej niż zwykle przebywać zaczniecie w domu, szczególnie po 21 czerwca, kiedy również Słońce wkroczy do Raka, wzbudzając w Was uczucia domatorskie, a także wzmacniając wrażliwość emocjonalną.

W dniach 20-24 czerwca nie wierzcie w ani jedno słowo, które usłyszycie, nawet jeśli wydawać się będzie najszczerszą prawdą. Uważajcie na oszustów i „złote interesy”, bo więcej stracicie niż zyskacie. Nie jest to również dobry czas dla podróży zagranicznych, okazyjne last minute okaże się niewypałem. Po 25 czerwca sytuacja się unormuje i wręcz będzie sprzyjać realizacji najbardziej skrytych marzeń. Ostatni tydzień czerwca to czas na udane wakacje, chyba że ważne zawodowe sprawy zatrzymają Was w pracy – okaże się to w konsekwencji bardzo korzystne dla Waszej kariery.

CM_wspomnienia_rotator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.