Horoskop na maj 2016 dla Raka

Planety w przyjaznym znaku Byka przez większość miesiąca będą Was zachęcać do wyjścia z domu i poświęcenia swego czasu przyjaciołom oraz osobom, z którymi łączą Was wspólne pasje i zainteresowania. W pierwszym tygodniu maja Raki posiadające ogródki z zapałem zabiorą się za pielęgnację kwiatów, trawników oraz warzywniaków. Przyjęciom na świeżym powietrzu nie będzie końca praktycznie przez cały miesiąc, głównie jednak przez dwie pierwsze dekady. Możecie spodziewać się wizyty obcokrajowców lub Was samych czeka wyprawa za granicę. Uczniom i studentom dobrze pójdzie nauka i egzaminy, pomimo aury zachęcającej do błogiego lenistwa.

Dni między 5 a 7 maja mogą być nerwowe ze względu na nów w Byku, ale poradzicie sobie ze wszystkimi nieprzewidzianymi wydarzeniami. Czekają Was też większe przypływy pieniędzy, uda się zarobić na wszelkich działaniach związanych z nieruchomościami, ale wiążących umów nie podpisujcie przed 22 maja.

Najlepiej poczujecie się w dniach 10-16 maja, może nawet uda się wygrać na loterii lub spełnić jedno ze swoich skrytych marzeń. Powiodą się rodzinne spotkania, nawiążecie ciekawe znajomości, dogadacie się z sąsiadami. Poprawa relacji nastąpi jednak pod warunkiem wybaczenia wzajemnych nieporozumień i akceptacji słabości osób myślących innymi kategoriami i wyznających odmienny światopogląd.

Dni między 20 a 22 maja mogą okazać się niezwykle znaczące dla niektórych Raków urodzonych w drugiej dekadzie znaku, pojawią się niesamowite okazje, ale emocje okażą się tak wielkie, że osłabią Wam system trawienny. Uważajcie na to, co jecie, nie ulegajcie presji oraz emocjom, które wywoła pełnia w Strzelcu.

Ostatnia dekada maja wiązać się będzie z osłabieniem i utratą energii, planety sugerują zwrócić się o pomoc w rozładowaniu napięcia do wypróbowanych przyjaciół. Rozmowa od serca ukoi Waszą duszę i uspokoi emocje.

CM_lazell_rotator-2wersja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.